hanushka

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

W poszukiwaniu tego, co dla mnie ważne trafiłam do miejsca gdzie jest cisza i spokój, gdzie słyszę własne myśli, gdzie rozglądając się widzę jasną przestrzeń i czyste, proste formy. To miejsce gdzie czuję się najlepiej. Gdzie mniej znaczy więcej. Idea ta towarzyszy mi w pracy i w życiu, w tym co noszę i w przedmiotach którymi się otaczam. Tworząc, lubię gdy dodatki (torba, buty, okulary, nakrycie głowy) decydują o charakterze stylizacji. Dlatego moje torby niosą jakąś historię, mówią o czymś. Są owocem inspiracji z podróży, sztuką dalekiego wschodu, malarstwem abstrakcyjnym, architekturą. Skoro trafiłaś tu i właśnie czytasz ten tekst to najprawdopodobniej podzielasz moje upodobania. Uwielbiam moją pracę i wkładam w nią dużo serca a każda sprzedana rzecz sprawia mi wielką radość. Mam nadzieję, że i Ty gdy odbierzesz ode mnie przesyłkę, zaglądając do niej podzielisz moje uczucia.

 

OPINIE hanushka

E*****l
★★★★★

Piękna oryginalna sukienka, dobra jakość, ładnie zapakowana, dobrze leży - dopasowana do wymiarów. Polecam w 100% :-D
a*****a
★★★★★

cudna spódnica! cała transakcja bez zarzutu:)
N*****a
★★★★★

Po miesiącach szukania wystarczająco długiej spódniczki maxi, nareszcie znalazłam to, o co mi chodziło. Możliwość dopasowania spódniczki to bardzo duży plus :) Pozdrawiam i bardzo dziękuję :)
E****a
★★★★★

Dziękuję za przesyłkę. Sukienka jest dla córki. Przymierzona przeze mnie jest ok, dla niej (jako że wyższa) będzie super. Pozdrawiam - Ewa U.
a***i
★★★★★

Spódnica jest śliczna! Czekam na zimowe warianty:) Dziękuję ślicznie i pozdrawiam.
CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu