hairoo

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Hairoo powstało z myślą o chęci tworzenia, realizacji pasji i miłości do mody. To miejsce, gdzie powstają projekty niebanalne i nietypowe, będące alternatywą dla tych znużonych masową produkcją, ceniących sobie oryginalność i szukających nowych dróg kreacji, dla tych, którzy świadomie budują swój wizerunek. Bo czyż nie każda torebka mówi coś o kobiecie do której należy. To ona nadaje charakter każdej stylizacji i jest naszą nieodłączną towarzyszką. Każdą torebkę projektujemy i wykonujemy własnoręcznie, dlatego bardzo prosimy o cierpliwość i zrozumienie. Chcemy by każdy projekt był dopieszczony i uszczęśliwiał swoją właścicielkę.

 

OPINIE hairoo

J******n
★★★★★

Torebka cudna ,bardzo szybka realizacja zamówienia,POLECAM
j*******9
★★★★★

Po raz pierwszy robiłam zakupy w PAKAMERA.PL. Zakupiony produkt torebka kopertówka hairoo okazał się strzałem w dziesiątkę co niewątpliwie jest zasługą dobrego opisu i zdjęcia. Miło, sympatycznie i "bezkolizyjnie" przebrnęłam przez część formalną. Otrzymana przesyłka była dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem - moja torebka zapakowana, otulona wręcz w delikatny biały papier i przepasana sznurkową wstążeczką z bilecikiem od sprzedawcy wzruszyła mnie bardzo. Poczułam się wyjątkowo. Dziękuję.
i********a
★★★★★

Dostawa szybka. Torba przepiękna i bardzo starannie wykonana. Właśnie tego szukałam. Hairoo jest zwykle nie zawiodło. Polecam
A*****z
★★★★★

Torba mega, od dawna takiej szukałam 😍
i********a
★★★★★

Torba dokładnie taka jak chciałam. Wykonanie idealne. Polecam
CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu