GRAWNET

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Grawerowanie laserowe, cięcie i znakowanie laserem, zdobienie, personalizacja, realizacja zleceń nietypowych i niestandardowych - by codzienność uczynić niecodzienną, bardziej funkcjonalną lub piękniejszą. GRAWNET to pracownia artystyczna, w której powstają laserowo wycinane i grawerowane ozdoby. Tutaj opracowywane są projekty i technologie wykonania, a potem wdrażane są do realizacji koronkowe, często misterne, cięte laserowo zaproszenia ślubne wraz z całą grafiką weselną oraz unikatowe i personalizowane kartki okolicznościowe. Oprócz tego projektujemy i wypalamy grawerowane podziękowania, dekoracje z drewna i sklejki na zamówienie oraz ażurowe elementy wycinane z tektury i filcu do rękodzieła decoupage i scrapbookingu. GRAWNET to też agencja reklamowa, która szybko i precyzyjnie wykona dla Ciebie stemple i pieczątki, dostarczy grawerowane puchary i trofea, spersonalizuje gadżety reklamowe oraz wygraweruje wybrany model i kolor metalowych długopisów. Do obróbki laserowej polecamy: papier, karton, tekturę, sklejkę, drewno, filc, laminat, szkło akrylowe.

 

OPINIE GRAWNET

e******0
★★★★★

Bardzo ładne ozdoby w dobrej cenie. Fajne- jestem zadowolona :)
G*****T
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko super
G*****T
★★★★★
automatyczna opinia

Bezproblemowe zakupy
G*****T
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko super
G*****T
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko super
grawnet-4769.jpg

Wywiad z GRAWNET

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Pomysł na pracownię pojawił się dzięki mojej mamie, która jako artystyczna dusza od zawsze chciała wcielać w życie swoje pomysły i wizje. Brakowało jej jednak zaplecza technicznego, dzięki któremu mogłaby tworzyć namacalne produkty. Tu pojawiłem się ja.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Pierwszy człon GRAW od grawerowania a NET od internetu. W ten sposób powstał GRAWNET, czyli grawerowanie i cięcie laserowe dostępne w sieci.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Przygoda rozpoczęła się wraz z pierwszym klientem i indywidualnym dla niego projektem. Chyba na zawsze pozostanie w pamięci ten "pierwszy raz", pierwszy projekt, pierwsze spotkania i ta pierwsza niepewność czy wszystko dobrze wyszło.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Zadowolenie i uśmiech klienta, cieszymy się też jak dostaniemy zapytanie o realizację nietypowego zlecenia, które dla innych firm jest niemożliwe a dla nas staje się pozytywnym wyzwaniem.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Zdecydowanie dział "akcesoria ślubne" ma się najlepiej. Wszelkiego rodzaju dekoracje i ozdoby ślubne są najczęściej zamawianymi i personalizowanymi produktami.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Przede wszystkim sklejka i drewno. To bardzo przyjemne materiały w obróbce, ponieważ są naturalne a unoszący się zapach w pracowni przypomina wiosenne ognisko.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Od pomysłu do szkicu, potem skan i wersja wektorowa, na koniec dopieszczanie projektu, poprawianie szczegółów i gotowe. Brzmi dość szybko, ale w rzeczywistości potrzeba na to sporo czasu.

grawnet-5635.jpg

Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Codzienność uczynić niecodzienną, bardziej funkcjonalną lub piękniejszą.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty?
Zdecydowanie tak. Przykładem mogą być zaproszenia ślubne wycinane laserowo. Bardzo często tworzymy nowe wzory dla konkretnych narzeczonych, którzy chcą, aby ich zaproszenia były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Zaproszenie w sklejce w kształcie konturu Polski z wygrawerowanym liściem marihuany i skoczkiem spadochronowym. Ktoś na pewno miał odjechaną imprezę.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ...
To projekt od postaw stworzony w mojej głowie i wykonany w całości przeze mnie, który wywoła pozytywne zaskoczenie wśród klientów.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Na szczegóły, aby wszystko było tak jak sobie wymyślili i zaplanowali.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Idealny klient to osoba, którą ogromnie ucieszy otrzymany produkt, która doceni naszą pracę i włożone w nią serce.
Czym zaskakują Cię klienci?
Prezentami. Zdarzyło mi się po udanej współpracy otrzymać np. gigantycznego oscypka albo cały zestaw regionalnych alkoholi ze złoconym kielichem. Po wykonaniu ślubnych zaproszeń i całej ślubnej papeterii jestem nawet traktowany jak "rodzina", bo dostaję ciasta z podziękowaniami jak każdy gość weselny ;)
Co jest codzienną inspiracją do pracy?
Inspirują nas pozytywne komentarze zostawiane przez klientów na skrzynce mailowej oraz uśmiech i zadowolenie przesyłane w opiniach o naszej pracowni.
Gdzie poszukujesz inspiracji na nowe pomysły?
Inspiracje zawsze znajdą się w przesyłanych zapytaniach i pomysłach od klientów, w wymyślnych rzeczach, które są komuś potrzebne.
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... w szafie trzymam ozdobne kartony, materiały do pakowania oraz pocięte arkusze sklejki - nigdy nie może ich zabraknąć.
Dzień w pracy zaczynam od... przeglądnięcia maili niecierpliwych klientów, którzy za godzinę zadzwonią czy już odczytałem maila.
Nie wyobrażam sobie pracy bez... ludzi mnie otaczających oraz całego mojego zaplecza w pracowni.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu