eMWu

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Robię rzeczy. Praktyczne, piękne, unikatowe. Bliska jest mi idea craftdesignu - połączenia dobrego projektu z rzemieślniczym wykonaniem. Walczę z bylejakością i masowością, dlatego moje produkty są wykonane w 100% ręcznie z najwyższej klasy materiałów. Nie spieszę się - rzemieślnicze metody pracy wymagają czasu. Kocham to, co robię - do każdej rzeczy podchodzę z uwagą i pasją. Lubię myśl, że mądre przedmioty codziennego użytku poprawiają jakość naszego życia i staram się aby moje projekty właśnie takie były. Emwu studio jest małą, jednoosobową pracownią, w której powstają głównie ceramiczne naczynia, niekiedy ceramika dekoracyjna i biżuteria. Pracuję w kamionce i porcelanie, używam szkliw przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Moje prace ozdabiam ręcznie nanoszonymi dekoracjami lub kalkami, korzystam też z tradycyjnych metod zdobniczych. Większość moich naczyń nie boi się zmywarki ( wyjątek to te ozdabiane złotem, które wymagają specjalnego traktowania ).

 

OPINIE eMWu

A****8
★★★★★

Bardzo piękne puzdrko, aż ciężko oderwać od niego wzrok :). Długo zastanawiałam się nad jego kupnem, ale dzisiaj już wiem, że było warto i nie żałuję :). Polecam gorąco.
M*******4
★★★★★

Misa prześliczna, klimatyczna, prawdziwe rękodzieło na najwyższym poziomie! Kontakt z Artystką idealny :) Wszystko przebieglo sprawnie i przyjemnie :)
J****1
★★★★★

Dziękuję za piękne czareczki, przemiły kontakt i błyskawiczną przesyłkę. Pozdrawiam ciepło. J. A.
c*****u
★★★★★

Torba idealna na zakupy, jestem nią zachwycona!! Pozdrawiam :)
j****w
★★★★★

Szybka przesyłka, świetna torba :)
CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu