ekoTUPTUSIE FIORINO

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

ekoTUPTUSIE – ręcznie szyte buciki z naturalnej, włoskiej skóry najwyższej jakości. Kapciuszki z anty-poślizgiem naszego pomysłu, sprawiającym, że nasi mali ,,chodziarze'' mają świetną przyczepność startując nawet na kafelkach czy drewnianych podłogach. Dzięki jakości skóry, z której korzystamy ekoTUPTUSIE nadają się również do zabawy na trawniku w ogrodzie lub do nauki chodzenia po w parku w ciepły letni dzień, bez obaw, że małe stópki ucierpią np. od użądlenia. Duża gama kolorów i aplikacji sprawia, że produkt zauroczy nawet najbardziej wymagających klientów. Cały proces projektowania i produkcji odbywa się w Polsce, dzięki czemu mamy możliwość kontrolowania produktu na każdym etapie jego powstawania kilka faktów: 1. Skóra sprowadzana z zaufanej garbiarni jest całkowicie pozbawiona amin kancerogennych oraz pestycydów, wymienionych w Rozporządzeniu Niemieckiego Ministerstwa Zdrowia z 15.06.1994 r. 2. jest całkowicie pozbawiona formaldehydu według PN EN ISO P 82011 3. w procesie obróbki nie są stosowane żadne substancje, zawierające metale ciężkie, takie jak: Kadm Cd, Ołów Pb, Cynk Zn, Rtęć Hg, Arsen As, Żelazo Fe itp. 3. w procesie garbowania nie jest używany szkodliwy sześcio-wartościowy chrom. W związku z czym, skórę tę można zakwalifikować do wyrobów w pełni ekologicznych, przyjaznych oraz bezpiecznych dla człowieka i jego zdrowia. W dobie masowej produkcji, propagujemy produkt Zdrowy-co potwierdzają najnowsze opinie lekarzy specjalistów; Oryginalny oraz najwyższej jakości. Podczas tworzenia naszych kapciuszków zawsze towarzyszy nam myśl, że nasz produkt trafi do bardzo wymagającego klienta jakim są dzieci, dlatego wszystkie nasze buciki są ręcznie szyte i wykończone z niezwykłą uwagą.

 

OPINIE ekoTUPTUSIE FIORINO

c*******i
★★★★★

Wszystko zgodne z opisem, dziekuje i polecam.
n*****c
★★★★★

Swietne buciki, solidnie wykonane, śliczne, plus doskonały kontakt z przemiłą sprzedającą Na pewno wrócę po więcej :) pozdrawiam serdecznie
g*****a
★★★★★

śliczne i pomysłowe buciki ucieszą niejednego szkraba ;)
m******v
★★★★★

Buciki są cudowne, mięciutkie, wygodne, córeczka uwielbia :)
g***i
★★★★★

no i sie doczekaliśmy pierwszych tuptusiów:) są cudne, synek nie może się na dziwić co też mama założyła mu na nóżki:) zdecydowanie jemu również się podobają !!
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu