dziecko - tapety i naklejki-Naklejka na ścianę plan lekcji, plan tygodnia
Opis
Naklejka na ścianę Plan Lekcji - Pracownia Miłosz
Przedstawiamy naklejkę samoprzylepną - plan lekcji/plan tygodnia.
Wykonany jest z czarnej folii tablicowej po której można pisać kredą lub markerami kredowymi. Wszystko można później zetrzeć wilgotną gąbką i zaczynamy zabawę od początku.

Uwaga! Plan lekcji wykonujemy z folii samoprzylepnej łatwo usuwalnej, więc nie trzeba się obawiać że będzie problem z jej usunięciem. Folia ma specjalny klej który trzyma do naklejanej powierzchni, a jednocześnie naklejkę można łatwo usunąć.

Plan Lekcji można przykleić w układzie w jakim Paaństwu wyślemy, bądź porozcinać poszczególne prostokąty i stworzyć własną kompozycje.

Wymiary całego planu:
wysokość: 46 cm
szerokość: 100 cm
Do naklejki dołączona jest instrukcja oraz folia transportowa znacznie ułatwiająca przyklejenie naklejki. Dzięki temu naklejenie jest bardzo łatwe.

Naklejki i plakaty produkujemy według specyfikacji kupującego, pod zamówienie klienta. Przed zakupem prosimy zapoznać się ze stroną o nas.

Będziesz pod wrażeniem jakości naszych naklejek usuwalnych. Do produkcji używamy wysokiej jakości materiałów. Matowe wykończenie naszych naklejek, zostało specjalnie zaprojektowane do użytku domowego na ścianach wewnętrznych. Oznacza to, że nasze naklejki są w 100% przyjazne dla ścian i nie będą w żaden sposób uszkadzały ich powierzchni. Naklejki ścienne przykleją się do prawie każdej gładkiej powierzchni, takiej jak malowane ściany, meble i szkło.

Nr przedmiotu : 2136741
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Naklejka na ścianę plan lekcji, plan tygodnia

Pracownia Milosz

80,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu