do ciała - inne-Rękawiczka do masażu Body Smoothing GLOV PINK
Opis
Poprawa wyglądu skóry jest łatwiejsza, niż przypuszczasz. Wystarczy, że każde z miejsc, których wygląd chcesz poprawić, codziennie pomasujesz podczas kąpieli rękawicą GLOV. Wystarczy 30 okrężnych ruchów.
Zastosowanie wyjątkowych właściwości włókien bambusowych pozwoliło na opracowanie produktu o wysokiej skuteczności. Rękawiczka zapewnia dobry peeling, pobudza mikrokrążenie skórne oraz limfatyczne i pomaga rozbijać skupiska tłuszczu. Efekty codziennego masażu z użyciem GLOV Skin Smoothing Body Massage Glove są widoczne już po 30 dniach, a poprawa wyglądu skóry jest zauważalna po pierwszym użyciu.

Nr przedmiotu : 1868758
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Rękawiczka do masażu Body Smoothing GLOV PINK

Glov

24,90 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu