CUP of SOX

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Skarpetki - czyli małe formy designerskie! Projektujemy, wdrażamy, produkujemy a na koniec pakujemy w kubki! A wszystko to Polsce! Jesteśmy kolażem osób relatywnie młodych, potencjalnie kreatywnych i zdecydowanie zdecydowanych na działanie. Od samego początku idea, wokół której skupiliśmy naszą aktywność sprawia problemy przy próbie wsadzenia jej w sztywne ramy co/jak/dlaczego. Jak bowiem można opisać projekt, który w dużym uproszczeniu polega na zapakowaniu w kubek od kawy pary skarpet tak kolorowych, że próba dopasowania ich do ubioru powinna być zadaniem egzaminacyjnym dla początkujących stylistów?

 

OPINIE CUP of SOX

M*****m
★★★★★

Bardzo lubię u Was kupować, ale ta transakcja była chyba do tej pory najfajniejsza. Błyskawiczna reakcja ze strony Producenta, super szybka dostawa, towar 1. klasa i miły bonus w paczce. Zachwyconam!
g*****a
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko w porządku, polecam
t*******a
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam gorąco!
J*****P
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam gorąco!
M****o
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
cup-of-sox-sklep.jpg

Wywiad z CUP of SOX

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Jesteśmy kolażem osób relatywnie młodych, potencjalnie kreatywnych i zdecydowanie zdecydowanych na działanie. Od samego początku idea, wokół której skupiliśmy naszą aktywność sprawia problemy przy próbie wsadzenia jej w sztywne ramy co/jak/dlaczego. Jak bowiem można opisać projekt, który w dużym uproszczeniu polega na zapakowaniu w kubek od kawy pary skarpet tak kolorowych, że próba dopasowania ich do ubioru powinna być zadaniem egzaminacyjnym dla początkujących stylistów? Żeby było jeszcze śmieszniej, musimy się Wam przyznać do jeszcze jednej rzeczy. Od parunastu lat robimy skarpetki! Serio! Z tą różnicą, że są to skarpetki całkowicie poważne - zarówno w swej formie jak i treści.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nasz zespół nie lubi się nudzić, a wręcz gardzi stabilizacją, dlatego siedząc wspólnie o 5 p.m. rzucając pomysłami i nie tylko żartując sobie w iście brytyjskim stylu wypiliśmy cup of tea wtedy skarpeta wylądowała w filiżance.
Z tych połączonych mocy powstaliśmy MY!!! CUP of SOX
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Wszystko zaczyna się w naszych głowach i niespełnionych marzeniach o świecie pięknym i kolorowym. Zaczęliśmy go tworzyć własnymi siłami, krok po kroku.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki? Czy jest coś piękniejszego o szczerego uśmiechu?? Tak jak spełnianie marzeń tworzy magię radości, tak nasze skarpety rozwiązują wszystkie problemy i rozluźniają atmosferę. Współpraca z zadowolonymi klientami daje nam Power i motywuje do kreatywnych działań
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Skarpety rzecz jasna w rowerki i aparaty to must have. Choć dziewczyny wolą muffinki, jedyne które nie wchodzą w boczki.

cup-of-sox-kontakt.jpg

Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Korzystamy z naturalnych surowców, przecież wszystko co najlepsze dała nam natura ... no może poza pralką.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Nasze skarpety dają komfort i ciepło dla stóp. Oczy natomiast są pierwszym organem i jednocześnie najbardziej wrażliwym na nieludzkie piękno, które ma dawać chęć do wstawania rano z łóżka.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty?
Nic nas nie ogranicza jeżeli chodzi o nowe projekty oraz współpracę z artystami, jak również innymi markami. Chętnie tworzymy wspólne projekty.
Najbardziej nietypowe zamówienie? Nietypowe zamówienia ? Tylko takie.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu...
Śledźcie nasze poczynania, sami nie będziemy się chwalić. Nie chcemy popaść w samouwielbienie, dzięki temu chcemy robić coraz więcej i ciekawiej.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Nasza jakość jest zawsze doceniana wśród klientów, nie mniej jednak sposób pakowania odróżnia nas od innych producentów.
Kim jest odbiorca Twoich produktów?
Nasi klienci są nieobliczalni, dlatego pasują do naszej marki. Czy starszy Pan nie może być modnie ubrany? A dziecko? No właśnie ! Różnorodność to piękna cecha, wpasowuje się we wszystkie kanony.
Czym zaskakują Cię klienci? Nasi klienci maja nieskończenie wiele pomysłów, którym niezmiennie staramy się sprostać. Chętnie słuchamy ich potrzeb, aby wprowadzane produkty były zgodne z ich oczekiwaniami.
Co jest Waszą codzienną inspiracją do pracy?
Inspiracją naszą jest wszystko co nas otacza, zabawy dzieci, wspomnienia, wycieczki, wspólne rozmowy czy wydarzenia dnia codziennego.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon? Nasze inspiracje sezonowe, często rozpoczynają się od wyboru kolorów, które przewodzą całej kolekcji.
Jaki jest Twój styl na co dzień? Wizytowa, codzienna, sportowa ... nie ważne. Ważne, aby było z nutką ekstrawagancji i zabawy. Ma być ciekawie
Dzień w pracy zaczynam od... muzyki, wtedy wszystko płynie dobrym tempem.
Nie wyobrażam sobie pracy bez... ludzi. Praca z ludźmi dla ludzi to jest to co tworzy nasze istnienie.
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... 1. Lewej skarpety 2. Prawej skarpety 3. Nowej pary skarpet Cup of Sox na wyjście ze znajomymi.

CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu