Ceramystiq

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Ceramystiq - pracownia ceramiki i miejsce czarów Pracownia stworzona przez siostry Agnieszkę i Beatę. Pewnego dnia... zaczęłyśmy wygniatać glinę i gnieciemy do dzisiaj:) Jest trochę jak z pieczeniem: przepis, przygotowanie, a finalnie i tak zaskoczenie. Efekt nie zawsze jest zadowalający, ale tym bardziej skłania nas to do dalszego działania i zgłębiania materii oraz tajemnic ceramiki. Mystery… Ceramika jest pełna zagadek i tajemnic: ziemia, woda, ogień, odrobina magii - czary mary i mamy gary! Chcemy uprzedzić, że staramy się pakować nasze przesyłki zgodnie z filozofią Zero Waste. A więc używamy "zdobycznych" kartonów, przeczytanych gazet, niestety (czasem też plastikowych elementów, ale zawsze z "drugiej ręki"). Proszę nam to wybaczyć, ale przyjąć ze zrozumieniem:) Jeśli ktoś z Was potrzebuje opakować zakupiony przedmiot na prezent , to proszę to zgłosić, a my go ozdobnie zapakujemy:) Jeśli spodoba Wam się jakiś przedmiot, a nie ma go już w sprzedaży - to piszcie, spróbujemy zrobić podobny. Identyczny nigdy nie wyjdzie, ale podobny - tak. Jesli macie jakiś pomysł do realizacji - pytajcie! Postaramy sie sprostać wyzwaniom! Pozdrawiamy i zapraszamy do odwiedzenia:)

 

OPINIE Ceramystiq

A*****z
★★★★★

Zakupiony produkt przepiękny! Chciałam zmienić formę dostarczenia produktu z uwagi na trudną sytuację pandemii , więc skorzystałam z możliwości kontaktu mailowego w tej sprawie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi - szybka kompetentna odpowiedź na zapytanie i prośbę - dziękuję :) Bardzo szybka realizacja zamówienia. Pozdrawiam, cieszę się, że odkryłam Pakamerę! Pozdrawiam, Agnieszka Piotrowska
k*****b
★★★★★

Odkryłam w Pakamerze kolejnego czarodzieja -Ceramystig - tworzącego przepiękne, przekolorowe przedmioty z duszą i magią miejsc, których klimat i barwy są na nie przenoszone. Rzeczy dla wrażliwców ?
j*****k
★★★★★

Piękna mydelniczka, trochę nieokrzesana ale i skromna w kształcie, ma się wrażenie, że zdobienie to prawdziwa roślina zatopiona w kamieniu. Kąpiel sprawia podwójną przyjemność :)
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu