Ceramystiq

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Ceramystiq - pracownia ceramiki i miejsce czarów Pracownia stworzona przez siostry Agnieszkę i Beatę. Pewnego dnia... zaczęłyśmy wygniatać glinę i gnieciemy do dzisiaj:) Jest trochę jak z pieczeniem: przepis, przygotowanie, a finalnie i tak zaskoczenie. Efekt nie zawsze jest zadowalający, ale tym bardziej skłania nas to do dalszego działania i zgłębiania materii oraz tajemnic ceramiki. Mystery… Ceramika jest pełna zagadek i tajemnic: ziemia, woda, ogień, odrobina magii - czary mary i mamy gary! Chcemy uprzedzić, że staramy się pakować nasze przesyłki zgodnie z filozofią Zero Waste. A więc używamy "zdobycznych" kartonów, przeczytanych gazet, niestety (czasem też plastikowych elementów, ale zawsze z "drugiej ręki"). Proszę nam to wybaczyć, ale przyjąć ze zrozumieniem:) Jeśli ktoś z Was potrzebuje opakować zakupiony przedmiot na prezent , to proszę to zgłosić, a my go ozdobnie zapakujemy:) Jeśli spodoba Wam się jakiś przedmiot, a nie ma go już w sprzedaży - to piszcie, spróbujemy zrobić podobny. Identyczny nigdy nie wyjdzie, ale podobny - tak. Jesli macie jakiś pomysł do realizacji - pytajcie! Postaramy się sprostać wyzwaniom! Pozdrawiamy i zapraszamy do odwiedzania naszej pracowni w realu i wirtualnie:)

 

OPINIE Ceramystiq

I**r
★★★★★

Piękne mydelniczki, jeszcze ładniejsze w realu niż na zdjęciu. Bardzo szybka wysyłka.
m********a
★★★★★

absolutnie przepiekna
P******5
★★★★★

Piękne. Wykonane bardzo starannie. świetne jako talerzyki na drobiazgi. Pięknie się prezentują na stoliku. Oczywiście, wykorzystane jako mydelniczki , też piękne.
J******3
★★★★★

Absolutnie cudowne mydelniczki - piękne i praktyczne, mydło nie stoi w wodzie. Świetny kontakt - gdy poprosiłam o personalizację wzoru bez problemu się dogadałyśmy. Paczka zapakowana tak, że nie ma zmiłuj, słoń by usiadł i by ocalało.
A*****b
★★★★★

Bardzo ładna mydelniczka 🌻
CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu