BYRSKA

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Biżuteria marki Byrska - pracownia biżuterii to propozycja dla wszystkich kobiet lubiących delikatne i eleganckie ozdoby. Biżuteria wykonana jest ręcznie, ze srebra, przy użyciu tradycyjnych technik złotniczych. Kwiatowe motywy, cieniutkie i delikatne pierścionki z kolorowymi kamieniami szlachetnymi to najbardziej charakterystyczne produkty marki

 

OPINIE BYRSKA

i********h
★★★★★

Piękna biżuteria.Unikatowa, niepowtarzalna, cudowna. Rewelacyjny kontakt z artstą.
w******a
★★★★★

Te wyjątkowe kolczyki były idealnym dopełnieniem mojego ślubnego looku. Czułam się wyjätkowo! Pięknie wykonane. Szybko przysłane. Polecam!
d**1
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko super
f*****s
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko ok!
a****l
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam serdecznie

Wywiad z BYRSKA

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Moja marka BYRSKA powstała z pasji do tworzenia, z nieustannej gonitwy pomysłów, które  domagały się realizacji. Staram się przenieść w mojej biżuterii moje spojrzenie na estetykę, skanalizować inspiracje płynące z każdej strony. Lubię myśleć, że tworzę coś, co stanie się bardzo osobistą rzeczą dla noszącej je osoby.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa mojej firmy BYRSKA to oczywiście moje nazwisko. Po długim namyśle, doszłam do wniosku, że proste rozwiązania są najlepsze.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Przez kilka lat zajmowałam się ceramiką, zaczęłam tworzyć biżuterię z gliny, ale brakowało mi warsztatu by pociągnąć to dalej. Poszłam więc do szkoły złotniczej.  Jubilerstwo niezwykle mnie oczarowało i całkowicie wciągnęło. Po 3 latach nauki, w tym rocznego, tradycyjnego terminowania czeladniczego u Mistrza Złotnictwa, postanowiłam, że to jest  to, co chcę robić w życiu.

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Uwielbiam tworzyć nowe wzory, najchętniej cały czas robiła bym coś nowego ;)
Największą radość jednak sprawiają mi powracające Klientki, które noszą na codzień moją biżuterię i nadają jej swoje, nowe znaczenie. Najbardziej mnie wzrusza, gdy ktoś opowiada, że nie wyobraża sonie nie nosić rzeczy, której kiedyś kupił, że ta rzecz trochę stała się częścią tej osoby.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu BYRSKA?
Najczęściej gotowy projekt pojawia mi się w głowie, a ja tylko przenoszę go z tamtąd do rzeczywistości. Bardzo często też nowy wzór wynika z przekształceń wcześniejszego wzoru. W czasie pracy, mam nowe pomysły jak można by ciekawie zaaranżować czy zinterpretować wcześniej powstałe rzeczy.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Jak najbardziej. Czasami przychodzi do mnie ktoś ze swoim pomysłem, wtedy razem próbujemy go urzeczywistnić. Czasem personalizacja polega na malej przeróbce istniejącego wzoru np.: wstawieniu kamienia lub przerobieniu długości kolczyka.
Co jest Twoim największym hitem sprzedażowym?
Moim bestsellerem są proste pierścionki z perełką.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Srebro, kamienie szlachetne (tylko naturalne) oraz perły.
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... Tylko trzy? ;)
Dzień w pracy zaczynam od... aromatycznej kawy!
Nie wyobrażam sobie pracy bez... ludzi, dla których tworzę.

kolekcje
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu