Flirt -bransoletka z ChryzokoląFlirt -bransoletka z ChryzokoląFlirt -bransoletka z Chryzokolą
bransoletki - minerały-Flirt -bransoletka z Chryzokolą
Opis
Regulowana bransoletka z Chryzokolą i kolorowymi Turmalinami - wyselekcjonowane w kolorze wrzosowym, centralnie pośród nich srebrny symbol sierpu księżyca .
Chryzokola zmniejsza nerwowość i poczucie winy, łagodzi lęki, pomaga w walce z depresją pomaga odzyskać spokój ducha i jasność umysłu. Bywa skuteczna przy bezsenności. Poprawia nastrój, wzmacnia cierpliwość w stosunku do innych osób, zwłaszcza do dzieci.
Turmalin odpowiada za przyjaźń, bogactwo i miłość. Zaliczany jest do kamieni słonecznych w związku z tym przyciąga przyjaźnie i inspiracje i ułatwia porozumienie. To minerał , który wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza zarówno ciało jak i umysł, przynosząc jasność i uspokojenie.

Bransoletka mocy.


Nr przedmiotu : 2696113
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Flirt -bransoletka z Chryzokolą

Ili arte biju

55,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu