Uzdrowienie -  bransoletka z OpalemUzdrowienie -  bransoletka z Opalem
bransoletki - minerały-Uzdrowienie -  bransoletka z Opalem
Opis
W roli głównej- bryłka Opalu.
Kamień ten symbolizuje wiarę i zaufanie. Pomaga uwolnić się od wszelkich troski i zmartwień poprzez poznanie, zrozumienie i zaakceptowanie nastręczających się trudności. Pozwala zamknąć pewne etapy życia i ruszyć do przodu dzięki mocy obiektywnego spojrzenia w przeszłość. Opal pozwala zrozumieć działanie karmy, czyli cokolwiek dajemy od siebie, wraca to do nas z biegiem czasu. Pozwala stać się lepszym człowiekiem, a poprzez zdobyte doświadczenia, ubogaca duchowo. Jego dobroczynne właściwości wspiera złoty hematyt - kamień optymistów.
Masa perłowa rozjaśnia umysł i pomaga w procesie decyzyjnym a także rozwija zdolności adaptacyjne. Zwiększa wytrzymałość, umiejętności organizacyjne i pozytywnie wpływa na życie rodzinne. Sprzyja relaksacji, łagodzi stres pobudzając wrażliwość i czułość. Reprezentuje również dobrobyt i powodzenie w sferze materialnej.
Bransoletka talizman pięknego życia.


Nr przedmiotu : 2669684
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Uzdrowienie - bransoletka z Opalem

Ili arte biju

55,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu