Barwny Zakatek

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Witam w moim Barwnym Zakątku gdzie tworzę dekoracje w stylu boho - makramy, kwietniki, bieżniki, abażury itp., ręcznie malowane mandale oraz dekoracje na szydełku. W razie pytań zapraszam do kontaktu

 

OPINIE Barwny Zakatek

a*****a
★★★★★
automatyczna opinia

Bezproblemowe zakupy
I********7
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam serdecznie
k*****c
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
p*****a
★★★★★
automatyczna opinia

Rewelacja!
P*****j
★★★★★
automatyczna opinia

Rewelacja!
barwny-zakatek-sklep.jpg

Wywiad z Barwny Zakatek

Skąd pomysł na stworzenie marki?
W internecie marka istnieje pod nazwą Barwny Zakątek. Tak było zanim powstał pomysł, by zamienić swoją pasję na pracę. Barwny Zakątek stworzony  został z potrzeby pokazaniu światu pięknych, kolorowych i oryginalnych rzeczy jako wyraz mojej artystycznej strony. Tak zyskaliśmy wielu sympatyków i taka nazwa pozostała. Oficjalną nazwą firmy jest ATLANA STUDIO.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Radość innych ludzi, gdy otrzymują zamówiony produkt i są wdzięczni, doceniają ciężką pracę i mój pomysł. Cieszą również nadesłane zdjęcia moich produktów w domach klientów.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Przy tworzeniu makram korzystam zwykle ze sznurków bawełnianych i drewna, natomiast do malowania mandal wykorzystuję płótno i farby akrylowe.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Mandale tworzone na specjalne zamówienia w konkretnych intencjach, które bywają przeróżne: mandala rozbudzenia kreatywności, mandala obfitości, mandala ochronna, mandala przyjaźni, mandala na spokojny sen. Klienci często składają zamówienia na makramy jako ozdoby w stylu boho.

barwny-zakatek-kontakt.jpg

Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Przy tworzeniu makram, dekoracji ściennych w stylu boho, najważniejsza i najskuteczniejsza w moim procesie twórczym jest spontaniczność. Nie obmyślam szczegółowo jak coś powstanie, po prostu zabieram się za pracę i dzieje się samo. Pomysł przychodzi spontanicznie i całkiem naturalnie.
Jeśli chodzi o malowanie mandal tu jest inna sytuacja. Do stworzenia mandal potrzebne jest wyciszenie, cierpliwość, wprowadzenie się niemalże w stan medytacji. Proces tworzenia w tym wypadku jest długotrwały i precyzyjny. Kolory oraz kształty dobierane są pod kątem intencji.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Moje produkty mają służyć upiększeniu wnętrz, nadaniu im oryginalności, ciepła. Mandale tworzone w konkretnej intencji wnoszą pozytywną energię, natomiast makramy dodają charakteru nie tylko do wnętrz nowoczesnych, ale również klasycznych. Zarówno mandale jak i makramy dostosowują się do konkretnego wnętrza - są ponadczasowe.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty?
Tak. Takim projektem są mandale. Ręcznie malowane jako symbol koła życia, całego świata. Koło jako symbol harmonii i doskonałości. Mandale mogą być wykonane na specjalne zamówienie dla konkretnej osoby. Każda mandala ma inne znaczenie i jest unikatowa. Podczas tworzenia panuje spokój i harmonia. Pozytywna energia zostaje pobudzona i koncentruje się w tym konkretnym miejscu. Użyte kolory farb również mają znaczenie. Mandala jest bardzo szczegółowa, a każdy szczegół nosi głębokie znaczenie.
Kim jest odbiorca Twoich produktów?
Odbiorca moich produktów jest bardzo specyficzny. Są to ludzie kochający sztukę, rękodzieło, ceniący sobie poświęcony czas na stworzenie danego produktu. Klient kupujący mandale ma wyszukane poczucie smaku, jest oryginalny, postępowy, koncentruje się na swojej duszy, jest wrażliwy na piękno, kocha naturę i pragnie poszerzać swoją świadomość. Idealny klient to klient otwarty na nowe projekty, na zmiany w otaczającym go świecie, zdecydowany.
Co jest Twoją/Waszą codzienną inspiracją do pracy? Codzienną inspiracją do pracy jest otaczający mnie świat, ludzie, kolory i natura.

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu