Banana Kids

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Kim jesteśmy? Banana Kids pachnie bananami i jeśli chociaż na moment zamkniesz oczy, zobaczysz Kalifornię i dzieci biegające po plaży. Chcemy, żeby nasze dzieci czuły wiatr we włosach, słońce na buziach i słyszały szum fal. Lubimy patrzeć na szczęśliwe dzieci, na zabawę, na radość. I też chcemy słyszeć szum fal, zagłuszany przez śmiech. Jacy jesteśmy? Banana Kids jest wesoła jak dzieci z natury, pogodna i odważna. Idzie swoją drogą, naturalnie i swobodnie. Jest pełna luzu. Dzieci w naszych ubraniach zmierzają w podskokach w stronę nonszalanckiej elegancji, stylowego nieładu, radosnej twórczości. Ubieramy dzieci ale im nie przeszkadzamy w byciu sobą. Banana Kids to dzieci pełne naturalnej ekspresji. Jak pracujemy? Wszystkie ubrania są testowane przez dzieci i ich uwagi wraz ze spostrzeżeniami dorosłych są ważnymi wskazówkami przy projektowaniu i produkcji. Podstawą naszego działania jest kreatywność, solidność i praca nad doskonaleniem każdego z małych szczegółów wykończenia ubrań. Ubieramy dzieci tak, jak sami się ubieramy. Produkujemy ubrania przyjazne środowisku, bo świat, w którym żyjemy jest tylko pożyczony od naszych dzieci, kiedyś im go przekażemy. Uczymy dzieci szacunku dla innych, dla środowiska, dla świata. Uczymy dzieci, że powinny wierzyć w siebie i podążać za marzeniami, bo produkowanie ubrań jest naszym spełnionym marzeniem. Ubrania Banana Kids są bardzo bezpieczne - nie zawierają toksycznych substancji chemicznych, są uszyte z wielką starannością - my też nie lubimy gryzących metek, więc nie wszywamy ich do ubrań dziecięcych. Z dbałością podchodzimy do wszywanych guzików i zamków, bo dla nas świadczy to o ponadprzeciętnej jakości.

 

OPINIE Banana Kids

k****a
★★★★★
automatyczna opinia

Bezproblemowe zakupy
n*****2
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
t*******1
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko super
p*****z
★★★★★
automatyczna opinia

Bezproblemowe zakupy
D*****k
★★★★★
automatyczna opinia

Bezproblemowe zakupy
banana-kids-sklep.jpg

Wywiad z Banana Kids

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Banana Kids to marka wesoła i odważna jak dzieci. Pragnęliśmy stworzyć oryginalne, dziecięce ubrania, które pozwalałyby skoczyć w kierunku nonszalanckiej elegancji, stylowego nieładu i radosnej kreatywności. Chcieliśmy ubierać dzieci, ale bez zabierania im własnej osobowości i luzu. Banana Kids to pełnia naturalnej ekspresji.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Banana Kids pachnie bananami! Nazwa nawiązuje do słonecznej Kalifornii i radosnego biegania po plaży. Chcemy, aby najmłodsi odczuwali wiatr we włosach, słońce na twarzach.  Lubimy patrzeć na szczęśliwe dzieci, które beztrosko poświęcają się zabawie. Chcemy też usłyszeć beztroski śmiech, który zagłusza szum fal.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największa radość to świadomość, że jesteśmy producentem oryginalnych, przyjaznych dla środowiska ubrań dla dzieci - ponieważ świat, w którym żyjemy będzie później należeć do naszych dzieci. Uczymy szacunku - wobec innych, środowiska, całego świata. Pokazujemy, że powinny wierzyć w siebie - podążać za swoimi marzeniami. Czemu? Ponieważ oprócz produkcji odzieży to właśnie przekazywanie pozytywnych wartości jest naszym celem.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Naszym największym sprzedażowym hitem okazała się być sukienka Boho z minionej letniej kolekcji. Została wykonana z kolorowej tkaniny we wzory kwiatowe w klimacie boho/folk. To był istny strzał w dziesiątkę!
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Nasze ubrania dla dziewczynek i chłopców w sklepie Banana Kids jest bardzo bezpieczna - nie zawiera toksycznych chemikaliów. Ubrania szyjemy z wielką starannością - nie lubimy drażniących metek, więc nie wszywamy ich do naszych ubrań. Premium to dla nas coś więcej niż tylko jakość. Nawet guziki lub zamki wybieramy bardzo ostrożnie, ponieważ zależy nam na  byciu marką ponadprzeciętną.

banana-kids-6999.jpg

Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Nasze ubrania dziecięce są testowane przez dzieci. Wszystkie uwagi, wraz z obserwacjami dorosłych, są ważnymi wytycznymi do projektowania i późniejszej produkcji. Podstawą Banana Kids jest kreatywność, niezawodność i praca nad dopracowaniem każdego najmniejszego szczegółu naszej odzieży. Inspiracji szukamy wszędzie - kolory, wzory, pory roku, aktualne trendy - najważniejsze jest jednak zdanie najmłodszych. Ostatecznie to oni noszą nasze ubrania.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Nasze produkty przeznaczone są do noszenia przez dziewczynki i chłopców w wieku od roczku do 10 roku życia.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty?
Nie tworzymy spersonalizowanych projektów, ale dbamy o to, by nasze produkty były unikatowe i jedyne w swoim rodzaju, Ich liczba jest ograniczona, by podkreślić wspomnianą wcześniej wyjątkowość.
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Nic takiego jeszcze nam się nie przytrafiło, jesteśmy otwarci na nowe propozycje.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu... w każdy nasz produkt wkładamy serca i starania - po ukończonej pracy nad kolekcją nie możemy się doczekać, by podzielić się końcowym efektem z całym światem! Odliczamy już do prezentacji naszych najnowszych projektów na sezon wiosna/lato 2019.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Klienci zdecydowanie zwracają uwagę na jakość wykonania - dlatego dokładamy wszelkich starań, by każdy z naszych projektów został przygotowany z miłością i starannością.
Tak, by spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Odbiorcami naszych produktów są przede wszystkim dzieci - ostatecznie to właśnie one noszą ubrania, które tworzymy. Idealni klienci to... wszystkie osoby, które wybierają naszą markę spośród wielu innych - bardzo to doceniamy i cieszymy się, gdy do nas wracają.
Czym zaskakują Cię klienci? Klienci zaskakują nas przede wszystkim swoją otwartością i pozytywnym nastawieniem - cieszymy się, kiedy dzielą się z nami swoimi przemyśleniami na temat naszych produktów - jesteśmy otwarci i chętni do kontaktu.
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy? Naszą inspiracją są przede wszystkim dzieci! To one napędzają nas do dalszej pracy i chęci do tworzenia lepszych i ciekawszych projektów ubrań, które potem będą noszone przez najmłodszych.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje?
Inspiracji poszukujemy wszędzie, gdzie tylko możliwe - oczywiście internet jest do tego świetnym środowiskiem, śledzimy nadchodzące trendy, ale też zwracamy uwagę na  szczegóły w otaczającym nas świecie - naszą siedzibę mamy nad morzem, które również inspiruje nas o każdej porze roku!

CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu