Wywiad z Bajkowe Obrazki

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Po narodzinach naszej córki Lenki, wraz z Martą stwierdziliśmy, że chcemy zrobić dla niej coś wyjątkowego i oryginalnego coś, czego nikt inny nie będzie miał u siebie. Jestem fotografem i grafikiem stąd pomysł, by wykonać dla niej jakieś wspaniałe ozdoby do pokoju. I tak się zaczęło, dochodziły kolejne pomysły i inspiracje a przy tym mnóstwo świetnej zabawy. 
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Długo myśleliśmy jak nazwać naszą pracę. Głównie zajmujemy się ozdobami wizualnymi stąd nazwa Bajkowe Obrazki. 
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Zamówienia! Nie ma nic bardziej motywującego dla twórcy, gdy ktoś zamawia twoje prace, czuję się wtedy doceniony i spełniony oraz zmotywowany do dalszego działania.
Co jest Twoim największym hitem sprzedażowym?
Zdecydowanie Metryczki i obrazki dla dzieci. 
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Chcę, aby moje prace wzbudzały zachwyt w chwili ich oglądania. Tworząc Bajkowe Obrazki korzystam tylko z materiałów, które dają najwyższą jakość wydruku.
 

Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Czasami są to godziny planowania, a czasami pomysł przychodzi jeden za drugim tak szybko, że zaczynam tworzyć kilka projektów naraz.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Rozjaśnić puste ściany. Chciałbym, aby wszystkie moje prace zachwycały oglądających i nadawały charakter waszym mieszkaniom.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?

Oczywiście, personalizacja dotyczy prawie wszystkich moich projektów. Nie wyobrażam sobie idealnego produktu bez możliwości zmiany tekstu, koloru czy innych elementów dla klienta. W końcu te projekty są tworzone dla ludzi, którzy chcą mieć coś wyjątkowego u siebie w mieszkaniu a bez personalizacji produktu byłoby to niemożliwe.
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Nie ma nietypowych, u mnie każde jest inne, a ja zawsze staram się sprostać pomysłom klientów Bajkowe Obrazki. Nie ma rzeczy niemożliwych do zaprojektowania.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ... Mój sklep Bajkowe Obrazki jest jednym dużym projektem, mogę śmiało powiedzieć, że projektem mojego życia.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Na jakość i uniwersalność projektu. 
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Idealny? Kocham każdego klienta... uwielbiam nowe wyzwania, największą frajdę mam, wtedy gdy klient wie, czego ode mnie oczekuje, a ja jestem w stanie spełnić jego oczekiwania.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek