animush

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Naszym celem jest dodawanie strojem odwagi, budowanie pewności siebie i wspieranie asertywności. W płaszczykach zawsze czujemy się jak milion dolarów, pewne siebie i piękne, a koszulki z napisami pozwalają nam zaznaczyć nasze stanowisko w wielu sprawach. Zawsze wspieramy walki o prawa kobiet, jednak gdzieś głęboko chciałybyśmy, by nie było to konieczne. Chcemy, żeby prawa kobiet były oczywiste. Dlatego, drogie kobiety, bądźmy pewne siebie i swoich przekonań. Głęboko wierzymy, że najbliższy czas będzie przełomowy, a my będziemy tego częścią. Wszystko co robimy tworzymy w duchu slow fashion. Cały proces produkcji jest realizowany w Warszawie. Tutaj projektujemy, drukujemy, szyjemy i stąd też wysyłamy. Do zobaczenia odważne, wolne i piękne kobiety♥ animush

 

OPINIE animush

P*****Z
★★★★★

Rewelacja!!!
f****a
★★★★★

Bardzo fajny pomysł na koszulkę, staranne wykonanie i ekspresowa przesyłka. Dziękuję, pozdrawiam i polecam! :+)
a******a
★★★★★
automatyczna opinia

Bezproblemowe zakupy
k*****y
★★★★★
automatyczna opinia

Rewelacja!
D*****M
★★★★★
automatyczna opinia

Bezproblemowe zakupy
animush-2319.jpg

Wywiad z animush

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Od wielu lat zajmuję się projektowaniem sztuki użytkowej. W końcu dojrzał też pomysł na stworzenie marki odzieżowej.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa powstała podczas mojej prywatnej burzy mózgu. Obudziłam się o 6 rano, bo nie mogłam spać i przyszło olśnienie. Inspiracją była odwaga. Animusz to tak rzadko używane słowo, a w lekko zmodyfikowanej wersji jest jeszcze fajniejsze.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Od lat tworzę marki związane z designem. Wciąż jednak brakowało mi moich projektów ciuchowych, więc je stworzyłam. Na tym polu jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia, mam głowę pełną pomysłów.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największą radość sprawia mi projektowanie i tworzenie, a później wiadomości i zdjęcia od zadowolonych klientów.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Moje hity sprzedażowe zmieniają się wraz z wprowadzaniem nowości. Nie mamy jednego niekwestionowanego hitu. Bardzo nas to cieszy, bo powielanie jednego projektu w kółko po pewnym czasie staje się nudne.

animush-2156.jpg

Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Najchętniej korzystamy z naturalnych tkanin z polskich fabryk. Pragniemy wspierać polskich producentów. Zdarza się nam też kupować włoskie tkaniny, które są bardzo dobrej jakości.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu? Najpierw jest pomysł, który zawsze potrzebuje czasu. Często są to tygodnie. Pomysł w tym czasie dojrzewa, zmienia się, ewoluuje i gdy już jestem go pewna w 100%, przystępuję do realizacji, która też często trwa. Nie robię nic na szybko, ani na siłę.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Mają dodawać odwagi, pewności siebie i wywoływać uśmiech na twarzach.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Jesteśmy dopiero na początku naszej przygody z marką odzieżową, dlatego na tym etapie nie mamy możliwości tworzenia personalizowanych projektów. Na prośbę klientek często zmieniamy głębokość dekoltów, czy długość rękawów, gdyż większość zamówień szyjemy w naszej pracowni.
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Może dla niektórych wyda się to typowe, ale dla nas dużym zaskoczeniem było, gdy klientka zamówiła każdy produkt z naszego sklepu.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ...
to wszystkie projekty, które tworzę. Jestem dumna z każdego z nich, a przede mną jeszcze wiele. Mam nadzieję, że zaskoczą niejedną osobę.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Na jakość naszych produktów. Dostajemy wiele wiadomości, w których klientki zachwycają się sposobem uszycia, czy też jakością tkanin.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Z moich obserwacji i statystyk nie wynika zbyt wiele, ponieważ nasze produkty kupują zarówno 12-latki, 30-latki, czy też 60-letnie, dojrzałe kobiety. Bardzo mnie cieszy taka różnorodność. To znak, że moje projekty mogą trafić do każdego, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania, czy zainteresowań.
Czym zaskakują Cię klienci? Pomysłami. W jednej firmie panie traktują nasze T-shirty jak uniformy i wszystkie są w nie ubrane, a jedna klientka postanowiła iść w naszym T-shircie z napisem "TAK!" do ślubu.
Co jest Twoją/Waszą codzienną inspiracją do pracy? Życie codzienne i otaczający nas świat.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje? Jestem obserwatorem, czerpię zewsząd. Mogą to być filmy, sztuka, ulica, sny, a najbardziej moja własna wyobraźnia, czy też potrzeba.
Jaki jest Twój styl na co dzień?
Dość zróżnicowany i mocno zależny od pory roku. Lubię luźny, casualowy styl, ale przychodzi taki dzień kiedy mam potrzebę bycia elegancką, jak każda kobieta.
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... T-shirtów, spodni i sukienek.
Dzień w pracy zaczynam od... jogi lub pilatesu.
Nie wyobrażam sobie pracy bez... współpracowników, którzy razem ze mną tworzą markę animush.

 

CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu