Vanilla Night & Day – seksowny sen

Vanilla night&day jest luksusową marką bielizny nocnej, która od ponad 10 lat podbija serca klientek na całym świecie. Projekty marki możecie spotkać nie tylko w Polsce, ale również w Paryżu, Rzymie, Dubaju i Szanghaju. Poznajcie sekret brandu, który sprzedaje swoje produkty w najlepszych centrach handlowych na świecie.

Lekka sukienka w kwiaty / Vanilla night&day

Twórcy marki Vanilla night&day doskonale wiedzą, w jaki sposób celebrować kobiecość. Oferta VND to nie tylko seksowna bielizna nocna, ale również wygodne piżamy z miękkich tkanin. Brand przygotowuje każdy produkt z niezwykłą dbałością o detal. Projektanci marki wybierają do pracy najwyższej jakości wiskozy, jedwabie i koronki i starannie przygotowują się do każdego procesu produkcji. Sekretem popularności marki jest niewątpliwie to, że z wielką uwagą wsłuchują się w potrzeby klientek i szybko reagują na ich uwagi oraz sugestie.

Chociaż marka prowadzi sprzedaż na szeroką skalę, podchodzi do klientek indywidualnie, dzięki czemu każda z nas czuje się tak, jakby bielizna nocna lub piżama była uszyta specjalnie dla nas.

T-shirt oversize / Vanilla night&day

Vanilla night&day celebruje kobiecość w najpiękniejszym wydaniu. Szanuje potrzeby kobiet i chce, by każda z nas czuła się w ubraniach marki komfortowo. Każdy model bielizny lub piżamy to dzieło sztuki, które sprawia, że wieczory stają się magiczne, a poranki bardziej energetyzujące. W zależności od naszego nastroju, możemy wybierać w skąpych kompletach, które podkreślą nasze wdzięki, jak również w wygodnych zestawach idealnych na długie, jesienne wieczory z książką.

Puszysta bluza / Vanilla night&day

Od niedawna produkty marki Vanilla night&day możecie znaleźć na platformie Pakamera. Piżamy i bieliznę nocną polecamy każdej kobiecie, która szuka niebanalnych rozwiązań i ceni sobie najwyższą jakość produktów. Trudno jest bowiem znaleźć na rynku markę, która od ponad dekady cieszy klientki na całym świecie i wciąż zyskuje na popularności.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.