Pomysł na prezent / Kubek i Plakat

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki! Cudowny czas pełen drobnych upominków, który świętujemy z rodziną, ukochana połówką, ze znajomymi z pracy lub przyjaciółmi. Jak wybrać odpowiedni podarunek dla każdej z osób? Dla mamy domatora lub dla chłopaka miłośnika designu, czy smakosza kawy i herbaty. Mamy dla Was wielką ściągawkę Prezentownik pełen niezwykłych pomysłów na prezenty dla bliskich.

Filiżanki / STUK PUK Barbara Śniegula / pakamera.pl

Dla smakosza kawy i herbaty
Prezenty od polskich projektantów to najlepsze co możemy podarować dla bliskiej osoby przy okazji wspierając rodzime marki. W poszukiwaniu odpowiedniego upominku sięgamy po personalizowane kubki do kawy z napisami lub czarno białymi ręcznie malowanymi ilustracjami, które znajdziecie u marki krykihokimiamilu lub my mug company.

Dla wielbicielek pięknych filiżanek na herbatę mamy propozycję od polskich marek ENDE ceramicsSTUK PUK Barbara Śniegula lub malikceramik. Do tego garść aromatycznej herbaty lub kawy od marki MagicMug. A dla miłośników słodkości mamy ręcznie robioną czekoladę z suszonymi jagodami i truskawkami.

Miłorząb /
AnitaTomala / pakamera.pl

Dla miłośnika plakatów
Plakaty, ilustracje oraz piękne grafiki od polskich twórców skradły nasze serca. To nie tylko świetny pomysł na prezent dla znajomych z pracy, czy ukochanej osoby. Szeroki wybór przeróżnych ilustracji lub graficznych napisów przypadnie do gustu dla młodych jak i starszych odbiorców. Dla miłośniczki roślinności mamy botaniczne plakaty od marki Anita Tomala, gdzie odnajdziecie grafiki do sypialni, powieszenia nad biurkiem lub w kuchnia jako nietypowy zamiennik doniczki z żywymi kwiatami.


Plakat Dziewczyna z rośliną
LoFink / pakamera.pl

W poszukiwaniu bardziej zakręconych grafik zaglądajcie do marki LoFink, która została stworzona przez absolwentki Akademii Sztuk Pięknych z głową pełną niebanalnych pomysłów. Autorskie grafiki sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach oraz minimalistycznych wystrojach sypialni lub kuchni.

 DŻUNGLA / polaaugustynowicz / pakamera.pl
DŻUNGLA / polaaugustynowicz / pakamera.pl

Dla poszukiwaczy niebanalnych grafik zachęcamy do zapoznania autorki Pola Augustynowicz, która tworzy niezwykłe ilustracje pełne barw oraz ruchu. Jak sama autorka wspomina rysuje odkąd pamięta, a codzienna praca przynosi przepiękne efekty. Kto by nie chciał dostać takiego upominku w formie plakatu?