Nowości od Lamabo Design

Ceramika od polskich projektantów coraz odważniej wkrada się w wnętrza naszych domów. Odnajdujemy ją jako dekoracje w klimatycznych salonach oraz jako przedmioty codziennego użytku w kuchni w formie kolorowej miseczki lub kubka. Przedstawiamy polską markę specjalizująca się w wytwarzaniu nowoczesnej ceramiki o zaskakujących formach. Lamabo Design od początku bazuje na motywach zwierzęcych, dziś po niemal dwuletniej przerwie zobaczycie nową kolekcję bajkowej ceramiki.

W nowej kolekcji pojawiły się kubki oraz miseczki śniadaniowe z motywem miśków utrzymana w charakterystycznych pastelowych barwach. Do istniejącej już selekcji z motywem psa Azorka dołączą, poszukiwane przez klientów, doniczki w większych rozmiarach oraz miseczki śniadaniowe w których każdy chętnie skosztuje porannej owsianki. Niespodzianką jest pojawienie się elementów ze świata owadów. Różowa oraz bardzo niepozorna postać chętnie zawita w kuchni i urozmaici wnętrze. Zaciekawieni?

Produkty wychodzące z pracowni Lamabo Desing na każdym etapie wykonywane są ręcznie. Podczas produkcji nie ma miejsca na gotowe formy lub wykorzystanie koła garncarskiego. Autorka sprawia, że każdy przedmiot jest unikalnym dziełem i posiada niepowtarzalną formę. Projekty łączą w sobie użytkową formę doniczki lub kubeczka wraz z małym dziełem sztuki w formie elementu rzeźby. Ręcznie wyrabiana ceramika to również cudowny pomysł na upominek dla mamy, dziecka lub koleżanki z pracy. Wystarczy wybrać ulubioną postać, a radość z otrzymanego prezentu gwarantowana!

Na koniec mamy jeszcze jedna niespodziankę! Do nowej kolekcji produktów dołączą kolorowe plakaty przedstawiające zdjęcia prac od Lamabo. To odpowiedź na stale powtarzające się zapytania od klientów. Plakaty utrzymane są w nowoczesnym, pastelowym, czasem wręcz romantycznym stylu co jest zasługą współpracującej z marka fotografki Agaty Opalińskiej. Kubeczki i miski przydadzą się w kuchennym zaciszu, a plakat powędruje do salonu lub pokoju dziecięcego!

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.