Fotel – wyspa odpoczynku

Fotel to mebel dystyngowany. Kojarzy się z miejscem odpoczynku, zamyślenia. O dziwo na fotelu dzieje się bardzo dużo… Zamykając oczy widzimy na niej babcię wyszywająca na drutach, szefa gangu z cygarem albo mamę usypiającą dziecko wieczorem. Zobaczcie jak piękne projekty oferują polskie marki na Pakamera.pl

CUSTOM FORM / FOTEL

CustomForm proponuje fotel, który swoim kształtem nawiązuje do klasyki. Ambient Wood to kolekcja designerskich mebli, które spodobają się szukającym prostej formy. Meble dzięki prostym liniom są pełne dyskretnej elegancji, dlatego też wkomponowują się w każde wnętrze. Kiedy będziecie wybierać fotel zdecydujcie się na ten, który ma piękną i miłą w dotyku tapicerkę. To ważne, gdy będziecie w nim spędzać długie wieczory.

CUSTOM FORM / FOTEL

Fotel Uszak – to też klasyka. Ale tu projektant modelu LIU- Grzegorz Korzeń użył dębowego drewna by wyróżnić ten model na tle starszych „kolegów”. Liu to nowoczesny , obrotowy i lekko bujany fotel. Dzięki miękkiej i profilowanej wyściółce jest bardzo ergonomiczny i wygodny. Każdy rodzic, który godzinami usypia niemowlaka na rękach doceni go w 100%. Jego stonowany wygląd świetnie pasowałby również do przestrzeni biurowej. Naturalne materiały jak wełna i drewno sprawiają, że pięknie wygląda w skandynawskich i minimalistycznych wnętrzach.

MEYO / FOTEL USZAK

Ale jeśli szukacie jeszcze prostszej formy to polecamy fotel MiTO. Jego projektantem jest Grzegorz Korzeń, który zadbał o idealną pozycję do wypoczywania. Obszerny fotel daje bardzo dużo komfortu dlatego według nas jest idealny dla wielbicieli czytania. Przyjemnie byłoby zatopić się w jego „ramionach” z książką.

MELYO / FOTEL

Całkowicie inną propozycję znajdziemy w portfolio marki Happy Barok. Ich projekty są w stylu new design. Projektantka, Katarzyna Jasyk jako obicie wybrała welur, który nadaje meblom wyjątkowego charakteru. Idealnie sprawdzą się we wnętrzach w stylu glamour, ale przy odrobinie kreatywności, użyty w minimalistycznych wnętrzach, może być świetną zabawą z designem.

HAPPY BAROK / FOTEL