ChooChoo – oryginalne zabawki

Chcemy Wam przedstawić rodzinkę zwierzaków marki choochoo. Misie, liski, wiewiórki czy krokodyl to tylko część wesołej gromady pluszaków, w której zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Poznajcie z nami niezwykły świat, jaki tworzą zabawki choochoo.

Poduszka FILIP / choochoo

Wybierając zabawki dla malucha, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na materiały, z jakich są wykonane. Twórcy marki choochoo wkładają bardzo dużo pracy w to, by maskotki były wykonane z dzianin jak największej jakości.

Marka choochoo charakteryzuje się nie tylko wysoką jakością wykonania produktów, ale przede wszystkim niezwykle kreatywnym podejściem do swojej pracy. Artyści tworzący choochoo stworzyli wesołą gromadkę pluszaków, w której każdy odgrywa niezwykłą rolę i ma swój własny, niebanalny charakter.

Miś Vincent i misia Melania lubią zabawy do białego rana. ​Lis Gustav i lis Teodor to bracia bliźniacy. Są koneserami soku malinowego i przyjaźnią się z krokodylem Sergiuszem. ​Wiewiórka Tekla uwielbia masło orzechowe i spotyka się na popołudniową herbatkę z króliczką Lolą. ​Kot Felix i kotka Filippa to rodzeństwo i chodzą swoimi ścieżkami.

Maskotki są wykonane z miękkich materiałów, a zwierzaki są absolutnie przeurocze.  Wszystkie zabawki są w pastelowych kolorach, przez co świetnie komponują się z każdym wnętrzem. Razem tworzą przepiękną drużynę, która nie tylko świetnie wygląda w pokoju malucha, jak również zapewnia dziecku godziny zabawy.

Struś SZCZEPAN / choochoo

Ważne jest by pamiętać, że część maskotek choochoo sprawdza się również jako poduszka, która przyda się także młodym mamom podczas karmienia. Ze względu na mięciutkie wypełnienie oraz miłą w dotyku dzianinę, zabawki są delikatne dla skóry malucha i działają na dzieci w kojący sposób.

Gęś BALBINA / choochoo

Zdradzimy Wam, że próbowaliśmy wybrać naszą ulubioną maskotkę marki, ale każda z zabawek jest tak urocza, że najchętniej kupilibyśmy je wszystkie!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.