Polscy Projektanci pod lupą: Damani

Pastelowe poduszki w kształcie łabędzia, różowe kokardy oraz pościel z falbankami ten widok zachwyca nie tylko młode mamy ale każdego kto pozna markę Damani. Powstała przez mamę dla innych mam. Trzeba pamiętać, że wszystkie produkty systematycznie testuje Julka roczna córka Marzeny. Poznajcie właścicielkę marki oraz autorkę cudownych dziecięcych akcesoriów.

Skąd pomysł na tworzenie dziecięcych akcesoriów?
Często słyszę to pytanie. Fascynuje mnie szycie, tworzenie i projektowanie, kocham piękne przedmioty i delikatne kolory, a co najważniejsze uwielbiam dzieci… to jest właśnie odpowiedź. Połączyłam miłość do dzieci z miłością do szycia. Każdego dnia inspiruje mnie Julka – moja roczna córeczka. Damani jest marką stworzoną przez mamę dla innych mam.

Co jest największych hitem wśród młodych mam?
Myślę, że nie ma konkretnej rzeczy. My, młode mamy chcemy, aby nasze dziecko było otoczone pięknymi, użytecznymi i wysokojakościowymi przedmiotami. Filozofia mojej marki opiera się na tych 3 filarach: piękno, praktyczność, jakość. Mamy to czują i śmiem twierdzić, że każdy nasz produkt to hit:)

Co wybierają dzieci łabędź czy chmurka?
Dzieci wybierają chmurkę. Poduszki łabędzia kochają mamy:)

Poprosimy o jedną poradę dla mamy, która aranżuje dziecięcy pokoik.
Pokój malucha to miejsce, w którym dziecko powinno się nie tylko bawić, ale też odpoczywać. Sypialnia powinna być pastelową bazą dla kolorowych dodatków. Jasne i delikatne odcienie uspokoją jaskrawe zabawki, kocyki i ubranka oraz będą doskonałym tłem dla kolorów i kontrastów innych produktów.

Jak rozpoczęła się przygoda jako polskiego twórcy?Sama się zastanawiam od czego to się wszystko zaczęło. Zawsze chciałam, a chcieć to móc… 🙂 Praca na etacie przestała mi wystarczać, chciałam robić to co mnie rozwija i pasjonuje. A że moja mama odkąd pamiętam ma dwie zdolne rączki, miałam się od kogo uczyć. Stworzyłyśmy szyciowy duet. Chyba pierwsze rzeczy uszyte przez nas wspólnie to sukienki dla lalek, chyba właśnie wtedy zaczęła się nasza historia….