Znajdź najlepszy otulacz dla swojego maleństwa

Gdy w domu pojawia się mała istota chcemy otoczyć ją opieką i stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju. Aranżując jej przestrzeń, nie zapominajmy o tym, że nasz mały bobas spędził pierwsze 9 miesięcy swojego życia w ciasnym i ciemnym brzuchu mamy. Czy wiecie co może pomóc mu łagodniej zmienić środowisko życia? Podpowiadamy Wam: Otulacze! Zobaczcie jakie propozycje mają dla Was polscy projektanci.

PETI COCO / OTULACZ BAMBUSOWY

Jeśli szukacie czegoś w 100% naturalnego to najlepszym materiałem będzie tkanina bambusowa. Miękka i delikatna to idealne rozwiązanie dla dzieci, których skóra jest bardzo delikatna i wymaga specjalnego traktowania. Możecie owinąć ciasno maluszka bambusowym otulaczem by utulić go do snu lub uspokoić. Ale nie tylko takie zastosowania ma tego typu materiał. Może chronić przed słońcem, otulić i wysuszyć ciało po kąpieli, być delikatnym prześcieradłem do łóżeczka lub kocykiem w letnie dni. Przepiękne wzory takich otulaczy ma w swojej ofercie Petit Coco, które zadbało nie tylko o funkcjonalność, ale też o subtelny wygląd.

PETI COCO / OTULACZ BAMBUSOWY

Dla rodziców, którzy zmagają się z kolkami u niemowląt lub problemami z uspokojeniem czy usypianiem polecamy otulacz na zamek błyskawicznych. Sceptykom tego pomysłu przypominamy, że dziecko przychodząc na świat wychodzi z ciasnego świata – i taki właśnie jest tym, który zna najbardziej. Dlatego polecamy Wam innowacyjny otulacz od Pulp zapinany na zamek, który zrobiony został z dzianiny bambusowej z elastanem. Kształt otulacza sprawia, że jest on przytulny i odwzorowuje łono matki oraz zapobiega ruchom Moro, które mogę obudzić dziecko. Taki „gadżet” daje dziecku komfort oraz poczucie bezpieczeństwa, co sprawia, że maluszek śpi spokojniej i dłużej.

PULP / OTULACZ BAMBUSOWY

Dla mam, które lubią standardowe rozwiązania proponujemy niezwykłe kocyki od Owl on cotton. Delikatny w dotyku i niezwykle mięciutki, dwustronny kocyk zachwyca paletą kolorów i niezwykłymi wzorami. Starannie wykonany z najlepszych materiałów-ultra miękkiego, misiowego pluszu i bawełny o delikatnym splocie, miękkiej i subtelnej w dotyku. Jeśli kocyk jest odpowiednio duży, w chłodniejsze dni można otulić nim niemowlaka. Sprawdzi się również idealnie jako kołderka do fotelika, wózka czy łóżeczka, otulacz na spacery oraz jako mata do zabawy.

OWL ON COTTON / KOCYK OTULACZ

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.