Trendy jesień-zima 2017/18: Sport

Aktywny tryb życia oraz odkrywanie nowych sportów to motyw przewodni ostatnich kilku lat. Odżywiamy się zdrowo, pijemy zielone koktajle oraz poszukujemy mody, która przełamuje codzienną elegancję sportowymi butami lub spodenkami prosto z kortu tenisowego. Zobaczcie co pakamera.pl przygotowała w temacie trendu na sport! 

Trendy 2017/18: Sport by pakamera.pl

Lato dobiegło końca, czyli możliwości na sporty w parku powoli się kończą, odchodzimy od zabawy w letniego badmintona, skakanki marki CHOOCHOO oraz frisbee i przenosimy się na siłownie oraz odprężającą jogę tylko z matą od JOYINME. JOY in me to marka, która jest synonimem współczesnej, świadomej kobiecości: silna a zarazem delikatna, naturalna oraz estetyczna. Idąc tropem jogi wybieramy koszulkę Yoga Girls od marki MIAMIKO, która powstała z potrzeby połączenia joginek na całym świecie. To koszulka dla wszystkich fajnych babek ćwiczących jogę. Marka tworzy całkowicie ekologiczne maty do ćwiczeń. Kolorowe maty wykonane z naturalnego kauczuku oraz pokryte przyjemną w dotyku mikrofibrą, wyznaczają zupełnie nową jakość powstałe z myślą by pielęgnować swoje ciało i umysł.

A co po ćwiczeniach? Sportowy styl to nie tylko weekendowy wypad do parku czy na siłownię, to trend, który coraz odważniej łączy się w codziennych stylizacjach. Największe domy mody coraz chętniej pokazują stylizacje łączące sportowy look z eleganckimi dodatkami. Biała elegancka koszula i pastelowe spodenki w kolorach warty cukrowej od marki SMIEJKOWSKA z nerką w sportowym stylu. którą znajdziemy u marki FARBOTKA to nietuzinkowe połączenie, które na pewno przyciągnie uwagę. Do tego pudrowa minimalistyczna, ręcznie wykonana czapka z daszkiem od projektanta PARIS HENDZEL HANDCRAFTED GOODS oraz czarny jesienny płaszcz i sportowe buty jakie odnajdziecie u marki ALTERCORE, której korzenie tkwią w rockowym buncie i kulturze punk. Sportowy look skłania się również w stronę białych skarpetek z kolorowym detalem MAD SOCKS dla kontrastu połączonych z totalną czernią. Kubek MAGICMUG z gorącą kwa w dłoń i idziemy na miasto!

Trendy 2017/18: Sport by pakamera.pl

W poszukiwaniu akcesoriów związanych ze sportem i aktywnym trybem zaglądajcie na pakamera.pl na specjalną selekcję trentów 2017/18, gdzie znajdują się kolekcje od polskich projektantów oraz mnóstwo ciekawych dodatków, które uatrakcyjnią jesienne stylizacje oraz wyjście na siłownie i jogę.

 

FOTO: Rafał Jarzombkowski / Blisko Studio
PRODUKCJA: Pakamera.pl
OPRAWA GRAFICZNA: Karol Machnio / Pakamera.pl