Trendy jesień-zima 2017/18: Folk

Projektanci mody potrafią zaskakiwać jak nikt inny. Szczególnie jeśli chodzi o Trendy jesień-zima 2017/18. Jednym z wiodących, którego byśmy się nie spodziewali jest folk! Etniczne wzory i kolory powracają w wielkim stylu.

Ludowe inspiracje już nie pierwszy raz pojawiają się w kolekcjach wielkich domów mody. Choć trzeba przyznać, że takie ferie barw, kwiatowe printy i bogate zdobienia nie były już dawno widziane. Przed wami jak nosić trendy jesień-zima 2017/18: Folk.

Bielizna to pierwszy element naszej folkowej stylizacji. Czarne majtki i czarny stanik zostały wykończone złotymi elementami i pięknymi barwnymi motylami. Dodaje to niezwykłej lekkości, a przy tym jest nadal seksowne i dziewczęce. Zestaw pochodzi od marki Wild Rabbit, która dostępna jest na platformie Pakamera.pl.

Następnym elementem jest wygodna sukienka w paski. To bardzo mocny element naszej stylizacji folk. Choć sama kreacja na pierwszy rzut oka nie wydaję się do końca obrazować trendy jesień-zima 2017/18: Folk, to jest ona świetną bazą, do której możemy dobierać kolejne strojne elementy. Sukienka to projekt marki Plastic Bones, gdzie znajdziemy wiele ciekawych i bardzo modnych ubrań.

Do sukienki w paski dobraliśmy kolorowe buty marki Zapato i skarpetki w kwiatki od Many Mornings oraz kolorowe naszywki w kształcie róży i motyla od polskiej marki Hafnahaft. Dodają one stylizacji miejskiego luzu i nadają modowego dystansu.

Przejdźmy teraz do przechowywania rzeczy. W naszym zestawie pokazującym trend folk mamy aż trzy propozycje. Dwie torebki w różnych rozmiarach i plecak. Pierwsza to mini torebka Goshico z wyhaftowanymi folkowymi motywami. Świetnie sprawdzi się ona jako dodatek na wieczorne wypady. Druga propozycja to marka Fabiola. Torebka w niebieskim kolorze to dodatek, który posłuży kilka sezonów, gdyż ten odcień jest modny od kilku sezonów. Ostatnią opcją jest plecak ozdobiony kwiatami w folkowym klimacie, nieco bardziej młodzieżowy ale nadal bardzo stylowy, pomieści wszystko co niezbędne… a drobniaki i dokumenty wrzucamy do portfela marki Alicja Getka LAB.

Ostatnim sznytem są dodatki. Biżuteria to podstawa stylizacji w klimacie folk. Do wyboru mamy trzy pary kolczyków, pierwszy to niebieski model Mrosoutache, kolejne to kamienne cuda marki BraziDruseJewelry. Ostatni model należy do NOMAD ACCESSORIES. Nie zapominamy również o dłoniach, a konkretnie nadgarstkach, na które zakładamy bransoletki marki whandworks i skórzane modele od DUET tworczy.

Trendy jesień-zima 2017/18: Folk można wprowadzić nie tylko do swojej garderoby, ale również do mieszkania! My robimy to dzięki wiankowi marki ARBOREA.

 

FOTO: Rafał Jarzombkowski / Blisko Studio
PRODUKCJA: Pakamera.pl
OPRAWA GRAFICZNA: Karol Machnio / Pakamera.pl