Szykuj się na jesień! Nasz wybór: PRZECIWDESZCZOWE

Mimo, że lato w pełni w naszym polskim klimacie należy przygotować się na każdą pogodową ewentualność. Czy wiecie, że to nie listopad czy marzec ale właśnie lipiec jest najbardziej deszczowym miesiącem w roku?! Sic! Tak więc bądźcie gotowe na deszcz. Płaszcze, kurtki, parki i peleryny przeciwdeszczowe nie muszą być żółtymi sztormiakami lub burymi ortalionami! Zobaczcie co proponują polscy projektanci.

Płaszcz przeciwdeszczowy / REST Factory

Płaszcz typu oversize

Taki, w którym można się wręcz schować. Z wielkim kapturem, ściągaczem w pasie. Idealny do sukienki, obcisłych spodni, dżinsów. Świetnie sprawdzi się również na rower. Czy taki element garderoby może być modny?! Ależ oczywiście, że tak. Takie przeciwdeszczowe cuda projektuje i szyje Magdalena Koziej – niezależna marka stworzona z myślą o kobietach, które kochają zabawę sztuką. Można tu zaszaleć z kolorem – fiolety, zielenie, granaty – idealne na niepogodę. A jeśli szukamy czegoś eleganckiego i klasycznego to polecamy propozycje od Joanny Jachowicz.

Płaszcz / Magdalena Koziej

Kurtka przeciwdeszczowa

Lato nie może być szare – wiadomo. A kurtki w mocnych kolorach mogą idealnie pasować do naszych letnich outfitów a dodatkowo skutecznie poprawić nastrój w przypadku deszczowych wakacji. Bo pogoda nikogo nie zwalnia z obowiązku świetnego wyglądu. Ma spełniać nie tylko funkcje ochrony przed wilgocią, ale być mila dla oka. REST FActory stawia na formę i świetne materiały i nie boi się koloru. Ale dla fanów klasyki zawsze znajdzie się kurtkowy Must Have: zielona lub czarna parka. Kurtka przeciwdeszczowa może być i praktyczna i modna zarazem. Od kilku sezonów królują kurtki z obszernymi kapturami albo wysokimi kołnierzami a do tego wielkie kieszenie.

Kurtka / REST Factory

Nie zapominajmy, że by tworzyć własny styl na deszczową pogodę musimy odpowiedniego dobrać obuwie i dodatki. A kurtki i płaszcze niezależnie od koloru i fasonu powinny być zrobione z materiału, który przepuszcza powietrze i jest wodoodporny.

Płaszcz / Joanna Jachowicz