Trendy jesień-zima 2017/18: School

Powroty po wakacjach bywają trudne nie tylko dla najmłodszych szkrabów. Wakacyjne promienie skutecznie rozleniwiają oraz pozwalają na chwilę zapomnieć o szkolnych obowiązkach. Na ratunek przybywają przepiękne szkolne dodatki piórniki, kredki i kolorowe dodatki do pokoju, które zachwycą wszystkie szkraby. Przy okazji wyprawki dla malucha niejedna mama skusi się na posiadanie szkolnych notatników. Back to school!

Trendy 2017/18: School by pakamera.pl

Chcąc zatrzymać wrześniowa aurę powrotu do szkoły poszukujemy inspiracji na eleganckie stylizacje dla malucha. Sztruksowe marynarki, kolorowe muszki dla chłopca oraz dziewczęce sukienki w kratkę, wygodne balerinki, które zawsze przydadzą się podczas roku szkolnego. Warto zaopatrzyć dziecięcą szafę w elegancki strój oraz w luźne koszulki i dresy od marki That Way. To polska marka zajmująca się projektowaniem oraz tworzeniem dziecięcej pościeli, ubranek, zabawek, książeczek oraz wielu innych akcesoriów dla malucha.

Do wygodnych, bawełnianych spodni oraz sukienek warto dopasować piękne plecaki dla przedszkolaka. U polskiej marki LADY STUMP znajdziecie plecaki z motywem zwierzaczków liska, pandy lub sarenki. Plecak Miś to kontynuacja projektu Leśni Przyjaciele, który sprawdzi się w przedszkolu, w podróży czy na placu zabaw. Do leśnych plecaczków polecamy skarpetki ze zwierzątkami CANDYSOX.

Trendy 2017/18: School by pakamera.pl

Szkolna wyprawka to nie tylko tylko kolorowe dresy w zabawne wzory to przede wszystkim notesy PAPIEROWKA i niezwykłe piórniki BOBOŁKI. A zacisze dziecięcego pokoju wyposażamy w meta półki chmurki od BASTAMA i drewniany przybornik FAMFARA oraz tablice AGNIESZKA KRAWCZYK REDESIGN. Dopełnieniem każdego dziecięcego wnętrza będą drewniane klocki PROJEKT DZIOOPLA.

W poszukiwaniu akcesoriów i ubranek na Back To School zaglądajcie na pakamera.pl na specjalną selekcję trentów 2017/18, gdzie znajdują się kolekcje od polskich projektantów oraz mnóstwo ciekawych, dziecięcych dodatków, które uatrakcyjnią jesienne szkolne stylizacje oraz cztery kąty malucha.

FOTO: Rafał Jarzombkowski / Blisko Studio
PRODUKCJA: Pakamera.pl
OPRAWA GRAFICZNA: Karol Machnio / Pakamera.pl

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.