Trendy jesień-zima 2017/18: Natural Born Icon

Trendy nie znają umiaru w tworzeniu nowych inspiracji na nadchodzące sezony. Tym razem wracamy do podstaw leżących w naturze, czyli zaglądamy w głąb ziemi oraz odnajdujemy piękne kolory złotej jesieni, brunatnej ziemi i delikatnych beżów. Czas na Natural Born Icon!

Natural Born Icon by pakamera.pl

Natura wpisuje się w każdą dziedzinę naszego życia od naturalnych kosmetyków, mydełek wytwarzanych tradycyjną metodą, aż po kuchenne akcesoria wykonane z naturalnych materiałów. Tej jesieni natura wkradał się również do mody i drobnych akcesoriów. Wskazane jest wybrać skórzany plecak w kolorach ziemi od marki NOSKA lub skórzana torebka w kolorach ziemi od marki Wenska leather goods dobierając do tego biżuterię w kształcie roślinności kolczyki liście od STUKA PUKA, naszyjnik monstera od Vander jewelry. W poszukiwaniu biżuterii z naturalnym motywem roślin poszukujcie u marek CO LIBRE DESIGN, pierścionki Sylwia Całus, savvy lub BraziDruseJewelry. Ciekawym połączeniem będzie torebka kopertówka od Molehill kolczyki w niebanalnym kształcie od KOPI i otulający, jesienny szal CADOaccessories. Mamy też coś specjalnego dla panów drewniana mucha MARACHIC.

Natura to przede wszystkim drewniane akcesoria, które często odnajdujemy w kuchennym zaciszu. Zobaczcie piękne deski w niebanalnych kształtach od marki GiftWorkshop oraz malutkie deseczki marki nooma każda z podkładek Lars to połączenie dwóch z czterech naturalnych materiałów – mosiądzu, filcu, skóry oraz sklejki. To wielki powrót do naturalnych materiałów wykorzystywanych nie tylko w modzie ale i sztuce we wnętrzach. Dla wielbicieli drewnianych dodatków mamy geometryczne doniczki, które odnajdziecie u marki Oakywood. Warto zwrócić uwagę na ciekawe wykończenie nie tylko dziecięcych mebli. Uchwyt meblowy w kształcie mysz i kota odnajdźcie u marki NOOSIE.  Dopełnieniem naturalnych wnętrz jest porcelana, kubek od marki malikceramik oraz ENDE ceramics.

Natural Born Icon by pakamera.pl

Pośród minimalistycznych wnętrz z namiastką natury ciekawie wpisze się dinozaur od Plantarium oraz figura geometryczna od marki kindforms, która powstała z miłości do prostoty oraz zainspirowana fińską tradycją. Kompozycje himmeli powstają z lekkich elementów i pasują do każdego wnętrza sypialni, kuchni lub jako uzupełnienie klimatycznej łazienki. A do łazienki mamy mydełka od polskich marek mydło z pilingiem od Bydgoska Wytwornia Mydla oraz naturalne mydło Enklare.

W poszukiwaniu Natural Born Icon zaglądajcie na pakamera.pl na specjalną selekcję trentów 2017/18, gdzie znajdują się kolekcje od polskich projektantów oraz mnóstwo ciekawych dodatków, które uatrakcyjnią jesienne stylizacje oraz przytulne cztery katy.

Natural Born Icon by pakamera.pl

FOTO: Rafał Jarzombkowski / Blisko Studio
PRODUKCJA: Pakamera.pl
OPRAWA GRAFICZNA: Karol Machnio / Pakamera.pl