Stół – serce domu

Chyba są 2 rodzaje mebla bez, których nie wyobrażamy sobie domu: łóżko i stół. Ten drugi, dzięki temu, że zbiera wokół siebie wszystkich domowników może stać się sercem domu, przy którym prowadzone są dyskusje, je się posiłki, bawi, czyta czy kłóci. W zależności od ulubionego stylu i gabarytów mieszkania mamy duży wybór kształtów i rozmiarów. Zobaczcie kilka propozycji od polskich projektantów z Pakamera.pl

Z LASU / STÓŁ

Jeśli wasz pokój dzienny nie jest duży i zadowolić musicie się małym stoliczkiem pomocniczym mamy na Was fajną propozycję od Home Design. Piękny i nowoczesny stolik Amphro wykonany został z połączenia drucianej, ażurowej i geometrycznej podstawy oraz blatu z płyty MDF. Blat stolika można zdejmować – tym sposobem zyskasz miejsce do przechowywania np, gazet, koca czy poduszek.

HOME DESIGN / STOLIK

Dla tych, którzy mają więcej przestrzeni, w której wydzielić można miejsce na jadalnię, polecamy wysokiej jakości stół, który stanie się inwestycją na długie lata. Duży, drewniany stół od Govanni Design dzięki blatowi z surowej dębowej deski, nada niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu – od tych loftowych po rustykalne. W połączeniu z metalowym, czarnym stelażem, całość tworzy oryginalną kompozycję, która nadaje lekkości drewnu.

GIOVANNI DESIGN / STÓŁ

Inną propozycją drewnianego, rodzinnego stołu możemy odnaleźć u marki Z lasu. Sami opisują swój projekt jako: „Paradoksalne połączenie lekkości designu z solidnością konstrukcji. Inny niż inne.” Dębowe drewno wykończone mieszanką wysokiej jakości naturalnych olejów i żywic to propozycja dla najbardziej wymagających miłośników designu. Każdy egzemplarz ma wypalone logo Z LASU wraz z unikatowym numerem seryjnym co sprawia, że każdy egzemplarz mebla jest jedyny w swoim rodzaju.

Z LASU / STÓŁ

Dla wielbicieli małych form, koloru i zabawy designem polecamy mały stolik Frik od Little Form Studio wykonany w charakterystycznym stylu skandynawskim, który przykuwa uwagę swoją prostą formą i minimalizmem. Stolik na trzech nogach idealnie łączy jesion z granatem. Świetnie wygląda przy sofie lub fotelu np. Ze złotymi lub pastelowymi dodatkami. Do tego jest to produkt ekologiczny i w całości produkowany w Polsce. Wybór stołu do jadalni czy też salonu lub pokoju dziennego to nie lada wyzwanie. Należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań: jaką funkcję będzie spełniał stół, czy jego styl ma kontrastować czy wtapiać się wnętrze, czy ma być składany, drewniany, metalowy… Mnogość dostępnych projektów może zawrócić w głowie. Pamiętajcie, aby na stole znalazły się ciekawe kuchenne dodatki, porcelana, nakrycia i kolorowe kubki od polskich projektantów.

LITTLE FORM STUDIO / STOLIK

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.