Porządek w dziecięcym pokoju? To możliwe!

Zmorą każdego rodzica jest utrzymanie porządku w małym kosmosie swojego dziecka – czyli w jego pokoju. Walające się wszędzie zabawki, porozrzucane klocki i maskotki w każdym kącie to codzienny widok w domu, w którym są dzieci. By ogarnąć ten chaos polecamy Wam zaopatrzyć się w pojemniki na zabawki. Zobaczcie co można znaleźć na rynku.

Pojemnik na zabawki / Metal-love

Najbardziej popularne pojemniki na zabawki to te wykonane z usztywnionej, bawełnianej tkaniny. Dzięki temu, że są miękkie i delikatne nie stają się meblem w pokoju dziecka a mobilnym workiem, który może służyć również do zabawy i przenoszenia dziecięcych skarbów. Idealny również dla malutkich dzieci, które pragną być już samodzielne ale nie mają takiej wprawy w porządkach jak ich starsi koledzy. Bawełniane kosze-pojemniki mają przepiękne wzory i kolory, a każdy rodzic na pewno dopasuje ich wygląd do wystroju wnętrza. GuciaLovesKids proponuje wyjątkowe, pastelowe odcienie z wesołymi grafikami zwierzaków. Natomiast Nolli Polli w swojej ofercie ma też coś dla wielbicieli kosmosu.

Pojemnik na zabawki / Nolli Polli

Trudno utrzymać porządek w ogromnej ilości zabawek ale łatwiej jest gdy w pokoju znajdują się kosze. Lilu Shop proponuje te tradycyjne – wiklinowe. Dzięki nim możliwe jest szybkie uporządkowanie przestrzeni przez wrzucenie do nich leżących w nieładzie ukochanych zabawek. Kosz to też świetnie miejsce na segregowanie np klocków ale sprawdzi się również przy przechowywaniu książek. Wiklina to bardzo fajny materiał, który nadaje pokoikowi dawny, rustykalny i naturalny sznyt. Kiedy kosz przestanie już być użyteczny w pokoju dziecka śmiało można użyć go w innych częściach domu.

Kosz na zabawki / Lilu Shop

Jeśli szukacie czegoś niepowtarzalnego i wielofunkcyjnego to proponujemy Wam skrzynię skarbów od Metal-love. Możecie przechowywać w niej zabawki, ubrania, gadżety. Dzięki swojej wytrzymałości może stać się przydatnym wyposażeniem pokoju na długie lata. Nie tylko jako pojemnik ale również stolik, nocna szafka, piętrowa komoda,

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.