Polscy Projektanci pod lupą: DrukLove

Chyba każdy z nas chciałaby mieć spersonalizowaną pieczątkę, która zostawia ślad w ulubionych książkach lub na pocztówkach ze świątecznymi życzeniami. Co stoi na przeszkodzie? Marka DrukLove skutecznie nas rozkochała w personalizowanych pieczątkach na różne okazje oraz imprezy. To nie tylko świetny pomysł na upominek dla bliskiej osoby ale również ciekawy gadżet na biurko. 

Druklove / pakamera.pl

Skąd pomysł na tworzenie personalizowanych pieczątek?
Wszystko zaczęło się od ex librisów czyli pieczątki do książki z imieniem i nazwiskiem właściciela. Sama jestem molem książkowym i często je komuś pożyczam. Dzięki pieczątce częściej do mnie wracają. Jak się okazało pomysł się spodobał. Moje ex librisy wyróżniają się nowoczesnością i prostotą.
Skąd czerpiesz inspiracje?
Inspiracje czerpię często z oczekiwań Klientów. W drugiej kolejności powstały pieczątki na ślub, dla urozmaicenia kopert oraz zaproszenia. Temat łatwo się rozwinął a motywy nawzajem się przenikają, Klienci łączą grafiki i często powstają świetne mixy ex librisów i ślubnych. Pomysły się mnożą i nie nadążam z ich realizacją.

Druklove / pakamera.pl

Na jakie okazje najwięcej sprzedajesz pieczątek? Czy są wyjątkowe okresy w roku np walentynki, kiedy nie starcza Ci czasu na zapakowanie wszystkich paczek?:)
Najwięcej pieczątek sprzedaje się w grudniu. Stempel to świetny pomysł na prezent zarówno dla narzeczonych jak i dla miłośników czytania. W grudniu pozbywam się wszystkich obowiązków domowych i pakuje, pakuje, pakuje, aby wszystko doszło przed świętami.

Czy moda na rustykalny ślub sprzyja sprzedaży pieczątek?
Tak, jak najbardziej. W swojej ofercie mam kilkadziesiąt wianków pasujących do tego stylu. Co miesiąc dochodzą nowe pomysły, zarówno rustykalne jak i regionalne związane z folklorem.

Druklove / pakamera.pl

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy designu?
Cała moja rodzina jest uzdolniona. Dziadek architekt, Wujek po warszawskim ASP, Babcia, Mama, Tata.. wrodzone talenty malarskie oraz krawieckie, a ja długo szukałam swojego. Okazało się że czasem trzeba odnaleźć odpowiednie narzędzie – moim był program graficzny. Jak się okazało z jego pomocą mogę coś fajnego stworzyć. Pomysł na wykorzystanie stworzonych grafik szybko zakiełkował Klientami z polecenia. Dziś mija 5 lat od kiedy projektuję i nie mam zamiaru przestać!

Druklove / pakamera.pl

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.