Cotchi Warsaw – stylowo w podróży

Szukasz wyjątkowego prezentu dla osoby uwielbiającej podróże? Tutaj znajdziesz kilka wspaniałych propozycji. Marka Cotchi Warsaw, stworzyła produkty dla osób ceniących sobie elegancje i wygodę w podróży. W swojej ofercie marka posiada bardzo praktyczne oraz funkcjonalne torby podróżne a w nich znajduje się wszystko co jest najbardziej potrzebne w czasie wyprawy zarówno tej  kilkudniowej jaki i dłuższej.

Flagowa torba o nazwie Michelle wykonana z licowej skóry bydlęcej, to propozycja dla amatorek krótkich, weekendowych wypadów. Posiada bardzo pojemną saszetkę, która może zastąpić kosmetyczkę. Dla lepszej organizacji została uszyta specjalna komora na buty, dzięki której można szybko zmienić obuwie 😉

Michelle – torba weekendowa – karmelowy brąz/ Cotchi Warsaw

Dla tych co lubią spać, marzyć i podróżować – opaska do spania. Ogromną zaletą tego produktu jest jej antyalergiczne wypełnienie oraz uszycie, które nie powoduje nieprzyjemnego uczucia uciskania oczu. Wraz z opaską dołączony jest jedwabny woreczek, który może podróżować z Tobą wszędzie. Produkt występuję w różnych kolorach idealny dla niej i dla niego.

Jedwabna opaska – szara/ Cotchi Warsaw

Kolejny produkt, to woreczki podróżne, absolutny niezbędnik i must have w podróży! Dwa osobne woreczki z napisami „wash me” oraz „wear me” dla lepszego rozróżnienia.
Dzięki temu rozwiązaniu organizacja bielizny stanie się przyjemnością. Woreczki są pakowane w eleganckie pudełko, dzięki czemu jest to idealny pomysł na prezent.

Woreczki podróżne TWIN – ciemnoszare/ Cotchi Warsaw
Przywieszka do bagażu wykonana z licowej skóry bydlęcej, pomoże Ci odnaleźć walizkę na taśmie bagażowej. Otwór na wizytówkę utrzymywany jest na miejscu przez zatrzask, a za sprawą metalowej sprzączki umocujesz solidnie identyfikator do bagażu. Zestaw zawiera antykurzowy woreczek bawełniany.
Przywieszka do bagażu/ Cotchi Warsaw
Skórzane etui na paszport, dzięki któremu możesz uchronić paszport od zniszczenia lub ubrudzenia. Z przodu znak samolotu, natomiast z tyłu logo COTCHI. Zestaw zawiera antykurzowy woreczek bawełniany. Pakowane w eleganckie pudełko będzie dobrym pomysłem na prezent dla podróżnika.
Etui na paszport/ Cotchi Warsaw

Funkcjonalna oraz elegancka torba Malcolm, stworzona dla osób, które w swojej pracy potrzebują teczkę na laptopa a wieczorem mogą zmienić ją w plecak, który jest idealny dla dalszego przemieszczania się. Ta propozycja, dla osób będących często w podróży, przemieszczających się. Produkt 2 w 1 – teczka oraz plecak.

Malcolm – torba 2in1 – oficerska czerń/ Cotchi Warsaw

Plecak dla osób żyjących w miejskiej dżungli, pełen elegancji, wygodny oraz zgrabny. Zmieści się laptop 14 calowy lub czytnik. Dodatkowo do plecaka został dołączony karabińczyk, mała kieszonka na słuchawki a na plecach tajną skrytkę na ważne dokumenty.

Sheryl – plecak miejski – czarny/ Cotchi Warsaw