Dom na święta

Co roku, w okresie zimowym zadajemy sobie przyjemne pytanie: jak ozdobić dom na Święta? Klasyczna choinka czy coś minimalistycznego? Polscy projektanci w pięknym stylu podpowiadają nam co wybrać. Zobaczcie sami jak wprowadzić te Święta do naszych przytulnych wnętrz nie tylko za pomocą bombek!

NORDIFA / DREWNIANA CHOINKA

Drewniana choinka

Jeśli nie lubicie klasycznych choinek z czerwonymi bombkami czy zwyczajnie nie macie na nią miejsca albo w Waszym domu „grasują” małe dzieci to warto pomyśleć o eco choince z drewna. Marka Nordifa ma w swojej ofercie choinki i minimalistycznych kształtach, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Są neutralne a połączone z delikatnymi lampkami stworzą niezwykły klimat.

MANU DESIGN / RENIFER ZE SKLEJKI

Dekoracje ze sklejki

Renifer wykonany ze sklejki to ozdoba, która może pojawić się w naszym domu nie tylko na święta, ponieważ tworzy, piękny i od wielu sezonów modny, skandynawski klimat. Renifer jest projektem po trosze DIY bo składa się z trzech prostych elementów: tułowia + 2 nóg. Połączony z delikatną zielenią sprawi, że zimowy czas będzie znośniejszy. Dziękujemy Manu Design za ten projekt!

FANTASTISCH / PLAKAT ŚWIĄTECZNY

Plakat świąteczny

Dla tych z Was, którzy święta traktują z przymrożeniem oka, ale jednak chcą przyozdobić swój dom na ten czas polecamy plakat od marki Fantastisch. Ozdobi on ściany nie tylko w pokoju dziecka. Świetne kolory i zabawna grafika to strzał w dziesiątkę.

MAM WENE / WIENIEC NA ŚWIĘTA

Wieniec świąteczny

Marka Mam Wene postawiła na klasykę w wersji maxi. Wieniec o średnicy 40 cm to bogaty, kolorowy akcent, który może zawisnąć zarówno na ścianie jak i na wejściowych drzwiach. Można również położyć go na stole ze świecą w środku by stał się gustownym stroikiem. Tak przygotowany przetrwa kilka sezonów bo wykonany na brzozowej bazie i udekorowany suszem jest trwały i wytrzymały.