10 ciekawych dodatków na Twoje wesele

W poszukiwaniu ciekawych dodatków weselnych natrafiamy na tysiące świetnych pomysłów, pytanie tylko czego potrzebujemy do pełni szczęścia. Grunt to wybrać odpowiedni motyw przewodni i trzymać się w doborze zaproszeń, kwiatów i pięknych drobiazgów. Oto 10 weselnych dodatków, których nie może zabraknąć na Twoim ślubie.

Tablica powitalna / methodshop

DZIEŃ DOBRY:: Powitalna tablica
Klimatyczna tablica to cudowny sposobna przywitanie gości. Nasza propozycja to brzoza z białymi napisami w skandynawskim stylu. Prosty dodatek, który w cudowny sposób przywita przybyłych weselnych gości.

Skrzyneczka na obrączki / methodshop

ROMANTYCZNIE:: Skrzyneczka na obrączki
Pozostając w klimacie naturalnego drewna, ciekawy dodatkiem jest skrzyneczka na obrączki z grawerem przyszłej pary młodej. Dla miłośników natury i drewna to miły zmienik dla czerwonej poduszeczki z obrączkami.

Skrzynka z grawerem / methodshop

JAK W BANKU:: Kufer dla Pary Młodej
Życzenia, buziaki oraz wielkie zamieszanie podczas, którego nigdy nie wiadomo, gdzie odkładać koperty. Z pomocą przybywa wygodny kuferek, który pomieści wszystkie pieniężne upominki a w przyszłości przyda się na romantyczne, sentymentalne drobiazgi.

Wedding table plan / ZlotePlakaty

ŚLUBNA LOGISTYKA:: Złota lista gości
Tablica z ułożeniem stołów i gości wcale nie musi być nudna. Zobaczcie listę gości ze złotym nadrukiem. Pasuje zarówno do eleganckich wesel na białej sali jak również w rustykalnej stodole przy drewnianych stalugach.

Cake topper brokatowy / methodshop

SŁODKOŚCI:: Spersonalizowany cake topper
Prawdziwe wesele nie obędzie się bez pysznego tortu, aby słodkości były spersonalizowane warto dodać topper z wypisanymi imionami pary młodej. Najpiękniejsze, drewniane troppery znajdziecie u marki methodshop.

Księga gości / methodshop

NA PAMIĄTKĘ:: Księga gości
Weselna noc mija bardzo szybko, a każdy z nas chciałaby mieć namacalną pamiątkę, która na zawsze zatrzyma ten piękny moment. Fotografia oraz zjawiskowe filmy pozwalają przeżyć jedyną w swoim rodzaju noc, dodatkowo księga gości pozwoli uwiecznić wszystkie otrzymane życzenia.

LITTLE LIGHTS lampa / Little Lights

KLIMATYCZNIE:: Romantyczne lampki
Niepowtarzalny klimat letniej, ciepłej nocy tworzą drobne lampeczki rozwieszone w ogrodzie. Ciekawą alternatywą dla klasycznych cotton balls może być jedna lampka z imionami wybranków lub klasycznie napis love, który znajdziecie u marki Little Lights.

Wieszak z Imieniem / Spersonalizowane Wieszaki

BIG LOVE:: Spersonalizowane wieszaki
Zanim młoda para założy zjawiskowa suknię i garnitur jest chwila na przywitanie gości, nakręcenie najwaleczniejszych momentów w domu, a w tym czasie kreacje mogą zawisnąć na spersonalizowanych wieszakach, które odnajdziecie u marki Spersonalizowane Wieszaki.


Zawieszki +stempel / RetroNadruk

GORZKA WÓDKA:: Zawieszki na alkohol
Miły akcent każdego wesela to zabawne zawieszki na alkohol odpowiednio dopasowane do motywu przewodniego. Drobny akcent a zawsze mile widziany na ślubnych przyjęciach. W poszukiwaniu zawieszek zaglądajcie do matki RetroNadruk, która do zestawu zawieszek dołączy piękny ślubny stempel.

Podziękowania / katha

DZIĘKUJEMY:: Podarunki dla gości
Drobiazg, słodki bądź porcelanowy to miły akcent na ślub. Upominki mogą być słodkie zapakowane w białych kartonikach lub porcelanowe serca z pamiątkową datą ślubu. Sami zdecydujcie, czy to konieczne;)

Cake topper / methodshop