Wybieramy lampy podłogowe

Wyruszamy w poszukiwaniu nietypowej lampy podłogowej do salonu, sypialni lub kuchni. Projektowanie wnętrza to wspaniała przygoda, która nie zawsze kończy się w dniu w którym mieszkanie ma idealne meble i wygląda jak z kolorowego magazynu o designie. Wnętrza można upiększać i stale dodawać im wybranego klimatu. 

Lampa podłogowa ZINS WOODEIV zins

Klasyczne lampy podłogowe
Dodają uroku oraz delikatnego światła idealnego do sypialni, salonu tuż obok kanapy oraz jako dodatkowe światło w garderobie oświetlając obszerną półkę z butami lub przedpokoju pomocna podczas wieczornych powrotów do domu. Lampa podłogowa idealnie sprawdza się jako dodatkowe światło, które nie potrzebuje wiercenia w ścianie, czy suficie. Stawiamy ją tam gdzie jest potrzeba na dodatkowe oświetlenie lub dodatki, które urozmaicą wnętrze. Ciekawa lampa może przełamać minimalistyczny styl salonu oraz ozdobić wnętrze. Drewniane lampy podłogowe w klasycznych kolorach czerni i bieli znajdziecie u marki LYSNEPolskiej marka tworzy minimalistyczne projekty lamp o klasycznych kształtach wyróżniających się prostą konstrukcją, tworzoną przez trzy drewniane nogi oraz tkaninowy abażur. Marka Zins tworzy lampy z ciekawym dodatkiem łączącym długie nogi u podstaw konstrukcji. To połączenie dla najbardziej wymagających użytkowników. Drewniane nogi z solidną podstawą plus ciekawy abażur w drobne kształty może dodać uroku każdemu wnętrzu.

Komplet trzech lamp podłogowych LED Lightwood

Odrobina tajemniczości
Lampy podłogowe nie zawsze muszą być oczywistym dodatkiem do wnętrza. Można je delikatnie zakamuflować tak, aby wzbudzały ciekawość u każdego gościa. Komplet trzech lamp, które w pierwszym momencie przypominają kolumny, głośniki, potem można pomyśleć że to ciekawe półki na płyty z muzyką i filmami, a dopiero wieczorem przekonamy się o właściwym zastosowaniu drewnianych kolumn. Trzy kolumny przywodzą na myśl klimatyczny zachód słońca w górach. Lampy pobudzają wyobraźnie i skłaniają do marzeń o dalekich podróżach. Górskie kolumny znajdziecie u marki Lightwood. Marka jest miłośnikiem naturalnych surowców jakimi są drewno oraz wychodzi z założenia, że im jest go więcej wokół nas tym życie staje się prostsze i przyjemniejsze.

Lampa podłogowa Manufactory Home Design

Lampa dla filmowca
To jest hit każdego wnętrza. Nie da się obojętnie przejść obok lampy, która posiada nietypowy design oraz przywołuje wiele ciekawych myśli, wspomnień lub ulubionych filmów. Lampa to nie tylko ciekawy dodatek dla filmowca, reżysera lub aktorów, to świetny prezent dla każdego miłośnika kina. Aby codziennie mógł poczuć się jak w jednej ze scen z ulubionego filmu. Lampa podłogowa Manufactory zachwyca swoją niepowtarzalną konstrukcją. Znajdziecie ją u marki Home Design.