Wielkanocne dekoracje na stół

Wielkanocne śniadanie to cudowne rodzinne spotkanie przy stole pełnym smakołyków. By ten posiłek był jeszcze bardziej wyjątkowy warto pomyśleć o odpowiednich i ciekawych dodatkach. Oto nasze ulubione Wielkanocne dekoracje na stół!

Bieżnik / Dorota Woytasiewicz

Wielkanoc to wiosna, warto więc by na stole pojawiły się akcenty związane z tą radosną porą roku. Podczas naszego śniadania nie zabraknie zastawy właśnie w takim klimacie. Piękne talerze i miseczki od marki Bordo to zarówno dekoracja jak i praktyczne narzędzie do spożywania posiłków. Kwiatowa zastawa z pewnością doda wiosennego klimatu wielkanocnemu stołu.

Talerze / Bordo

Oczywiście nie może zabraknąć również zwierzęcych elementów. Tu postawiliśmy na uroczę drewniane zajączki od marki Wiorownia. Nie służą one tylko jako wielkanocne dekoracje ale również są praktyczną podstawką na jajka lub obrączki na serwetki. Wykonane są z ręcznie z twardego drewna jesionowego, zabezpieczonego wysokiej jakości olejem z orzechów włoskich.

Podstawki / WIOROWNIA

Obowiązkowym elementem na stole jest również wiosenny wianek. Tu wybraliśmy uroczy i delikatny model od marki Ci Sza. Delikatne różowe akcenty idealnie komponuję się z miseczkami Bordo. Wykonany jest on z róż i lawendy, a dodatkowo wianek przystrojony jest małymi pisankami! To wszystko czyni go idealnym akcesorium świątecznym.

Wianek / Ci Sza

Wielkanocny stół nie może obejść się również bez serwetek. My pozostajemy wierni marce Punca. Ich produkty wykonane są z wysokiej jakości tkaniny, co czyni nie bardzo wytrzymałymi. Dodatkowo są ręcznie zdobione złotą fastrygą czyniąc je bardzo eleganckimi i dostojnymi. Dlatego jest to produkt, który sprawdzi się nie tylko podczas jednej okazji.

Serwetka / PUNCA

Czymże byłaby Wielkanoc bez pysznego (ale niestety też kalorycznego) mazurka! Wszelkie słodkości możemy podać na paterze od marki OldVicarage. Polecamy paterę, która tłoczona jest z drewna dębowego i zakonserwowana olejem lnianym. Daje jej to cudowny połysk, dzięki któremu prezentuję się bardzo elegancko. Jej dwa piętra sprawiają, że pomieści wszystko co smakowite.

Patera / OldVicarage

Jednak pamiętajmy, w święto Wielkiejnocy nie chodzi o piękne dekoracje tylko o wspólne spędzenie czasu i cieszenie się życiem.