Prezent na Dzień Matki – obrazy i plakaty

Co powiecie na prezenty z kategorii dodatki do wnętrz? Jeżeli szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju, zajrzyjcie na Pakamera.pl i zapoznajcie się z kolekcjami polskich projektantów. Specjalnie dla was przygotowaliśmy pomysły na prezent na Dzień Matki – obrazy i plakaty. Autorskie ilustracje to patent na to, by podarować swojej mamie coś od serca.


Już niedługo nasze mamusie obchodzić będą Dzień Matki. W tym roku będzie on trochę inny, ale wziąć powinien być dla nich prawdziwym świętem. Jeżeli jeszcze nie przygotowaliście upominków dla swoich ukochanych mam, mamy dla was kilka pomysłów.

NATBARTCZAK

Plakat “Mamo, jak dobrze, że jesteś” to przepiękna ilustracja z napisem i ozdobiona cudownym, malowanym bukietem kwiatów, zaprojektowana przez markę jakieslodkie. Możecie podarować ją swojej mamie z okazji dnia matki, na urodziny lub nawet bez okazji. Jesteśmy pewni, że taki upominek wywoła uśmiech na twarzy każdej mamusi!

jakieslodkie

Gdzie jest dom? Naszym zdaniem dom jest wszędzie tam, gdzie jest mama! Jeżeli też tak uważacie i macie ochotę okazać to swojej mamie, plakat od marki dru będzie strzał emw dziesiątkę. Taki prezent na Dzień Matki to świetny upominek dla tych mam, których dzieci wyfrunęły już z rodzinnego gniazda. W końcu home is wherever mom is…

dru

Waszą rodzinę rozrzuciło po całym świecie? Plakat personalizowana mapa serca od marki wejustlikeprints zawiera cztery lokalizacje oznaczone serduszkiem (z przypisanym tekstem – to może być na przykład ważna dla waszej rodziny data lub imię osoby, która tu mieszka) oraz nazwiskiem rodziny znajdującym się poniżej. Na plakacie może znajdować się dowolne miejsce na świecie. Idealny prezent na Dzień Matki dla tych z was, których bliscy mieszkają w różnych zakątkach Polski lub globu. Dzień Matki – obrazy i plakaty

WEJUSTLIKEPRINTS

Jeżeli twoja mama lubi grafikę i oryginalne plakaty, podaruj jej na Dzień Matki autorski kolaż Kobiecość zaprojektowany przez markę JayCollage. Urocze odcienie różu i odważna grafika zachwycą każdą mamę, której w duszy gra sztuka.

JAYCOLLAGE

Pink Bubbles Poster od dana maczynska to kolejna graficzna propozycja. Nowoczesna grafika przedstawiająca kobietę i kwiaty powinna przypaść do gustu mamie, która lubi otaczać się awangardowymi formami i ilustracjami. Gdzie ją powiesi? Naszym zdaniem taki plakat świetnie będzie prezentował się tam, gdzie spotykają się wszyscy domownicy – na przykład w kuchni lub w salonie. Świetnie byłoby też powiesić go w miejscu pracy, w biurze czy pracowni. Jesteśmy pewni, że plakat wzbudzi zachwyt klientów lub kontrahentów pracującej mamy – naprawdę nie da się przejść obok niego obojętnie.

DANA MACZYNSKA

Szukacie na Dzień Matki czegoś bardziej klasycznego? Plakat Botaniczy Goździk Ogrodowy od marki troche na scianie to klasyka sama w sobie. Piękna ilustracja przedstawiająca goździki na pewno przypadnie do gustu każdej mamie – w końcu która kobieta nie kocha kwiatów? Oprawiony w elegancką ramę pięknie będzie prezentował się w salonie lub hallu, który jest wizytówką każdego domu. Naszym zdaniem to doskonały pomysł na prezent na Dzień Matki.

TROCHE NA SCIANE