Jaką muszkę wybrać dla malucha?

Nieraz stajemy przed niełatwym wyborem jak ubrać naszego małego mężczyznę by wyglądał elegancko? Muszka to idealny dodatek dla małego eleganta zarówno na ważne uroczystości jak i zwykłe dni.

mucha dziecięca LITTLE OPTYMIST dz0001/ Marthu

W chwili obecnej muszka przeżywa swoisty renesans. Kiedyś mucha kojarzyła nam się wyłącznie w zestawieniu z wytwornym smokingiem lub frakiem. Dużą zaletą noszenia tego fantastycznego dodatku jest wygodne zawiązywanie w przeciwieństwie do krawata. Dlatego muchę można nosić zarówno na ważne uroczystości jaki i w zwykłe dni.  Swobodnie można zestawić ze zwykłą jeansową koszulą a stylizacja naszego małego człowieka nabiera już wyrazistości. Jest też idealnym rozwiązaniem dla naszego malucha, ponieważ na krawat przyjdzie jeszcze czas.

Dziecięca Muszka Ledwo Wykluty/ EDYTAKLEIST

Jak właściwie dobrać muszkę? Najważniejsze jest wybranie obwodu zgodnego z obwodem szyi naszego malucha. Następnie należy pamiętać, żeby muszka nie była większą niż szerokości kącików oczu. Jednak tak naprawdę najważniejsze jest to, by nie wybierać muszki większej od kołnierzyka 🙂
Obecnie muchy robione są z przeróżnych materiałów i wzorów. Możemy spotkać muszki wykonane z jedwabiu lub jeansu. Marki prześcigają się w coraz to bardziej wymyślnych wzorach tkanin. W końcu dzieciństwo powinno być pełne kolorów.  Muchy występują w kształtach takich jak: motyl, diament czy nietoperz. Zazwyczaj projektanci podają kształt much w opisie produktu.
Marka HisOutfit oferuje całą gamę wzorów, od motywów meksykańskiej kolorowej czaszki  po gładką elegancką muszkę w stonowanym kolorze.

 

Muszka mucha dziecięca CZASZKI KidsOutfit/ HisOutfit
Muszka mucha dziecięca MURCJA KidsOutfit/ Hisoutfit

Muszki dla taty i syna. Jeśli masz ochotę ubrać swoich mężczyzn, marka Hisoutfit daje Ci taką możliwość. Muszki wykonane są z wysokiej jakości lnu, dla dziecka muszka posiada specjalną regulację obwodu szyi.

KOMPLET DLA TATY I SYNA mucha wiązana ALMONTE/ HisOutfit

Fantastyczną i niezwykle modną alternatywą są muszki drewniane od marki Byjd. Ze względu na bezpieczeństwo, zaleca się noszenie jej od 3go roku życia. Jest to również wspaniały pomysł na prezent dla małego chłopca, który potem stanie się dla niego cudowną pamiątką, ponieważ projektantka oferuje również wygrawerowanie inicjałów, przekonajcie się sami jak pięknie to wygląda.

Dziecięca drewniana muszka z inicjałami/ Byjd