Plakaty do pokoju dziecka

Urządzanie pokoju dziecka to czysta przyjemność. Kiedy już zaopatrzymy się w meble dla dziecka to pozostaje nam już sama dekoracja wnętrza. Najprościej i najtaniej jest to zrobić za pomocą plakatów i grafik. Zobaczcie pomysły od polskich projektantów na Pakamera.pl.

Plakat do pokoju dziecka / Pola Augustynowicz

Kolor i zwierzaki

Projektantka Pola Augustynowicz tworzy autorskie grafiki do pokoju najmłodszych. Używa do nich wyjątkowych zestawień kolorów. Jeże, liski, borsuki i króliki czekają na nowe lokum w pokoju dziewczyn i chłopaków. Rozpoznawalny styl Poli ozdobi pokoiki i wprowadzi w nie radość oraz dobra energię.

Plakat do pokoju dziecka / Sprinkles

Minimalistyczne plakaty dla dziecka

Marka Miło Mi ma w swojej kolekcji biało czarne plakaty w minimalistycznym stylu. Delikatne, rysowane grafiki z pięknymi hasłami to nie tylko ozdoba pokoju, ale też przesłanie dla naszego dziecka. Możemy przypominać mu dzięki takiemu plakatowi o naszej miłości lub życzyć miłych snów.

Plakat do pokoju dziecka / Miło mi

Plakat edukacyjny

Alfabet, cyferki czy tabliczka mnożenia przedstawiona w humorystyczny sposób a do tego oprawiona w kolorową grafikę sprawi, że pokój dziecka będzie wyglądał wyjątkowo. Dzięki swojej treści ma walor edukacyjny, może stać się powodem interakcji między dzieckiem a rodzicem. Il Design for Kids ma w swojej ofercie plakat, w którym każda literka ma swojego „przyjaciela” w postaci zwierzaka. Akwarelowa technika w jakiej wykonana jest ta grafika jest urocza i bardzo malarska.

Plakat dla dziecka / Il Design for Kids

Plakat z bohaterem

Każde dziecko, w którymś etapie swojego życia ma „fazę” na swojego ulubionego bohatera. Spidermen, Batman i inni muszą siłą rzeczy zagościć w ich pokoju. Ale czy musi to być koniecznie przedruk wizerunku bohatera bajki czy filmu? Niekoniecznie. Marka Well Well podeszła do tematu kreatywnie. Zobaczcie sami!

Plakat do pokoju dziecka / Well Well

Geografia na wesoło

Edukacja, zabawa, marzenia i plany. Wszystko to zawiera w sobie mega ciekawy plakat marki Sprinkles. Mapa Europy w pięknych kolorach i zilustrowana uroczymi obrazkami. Nie dość, ze przyda się na lekcjach geografii to jeszcze rozbudzi dziecięcą wyobraźnię.

Plakat do pokoju dziecka / Sprinkles