Moda dla mamy karmiącej piersią

Świeżo upieczona mama lub ta, która dopiero spodziewa się dziecka powinna pomyśleć o tym w co będzie ubierać się jeśli zdecyduje się karmić naturalnie. Doświadczone, posiadające dzieci koleżanki mogą niestety potwierdzić, że nie wiele jest marek, które świadomie projektują myśląc przy tym o wygodzie mamy i dzidziusia. My zebraliśmy kilka rad co powinno znaleźć się w Waszej szafie jeśli będziecie karmić piersią…

Bluzki i sukienki na zakładkę
Pozwalają na swobodę w karmieniu poprzez duży dekolt i możliwość poluzowania całości stroju. Dziecku nie przeszkadzają żadne guziki, zapięcia i suwaki. Może swobodnie przytulić się całym ciałem do mamy i czuć jej ciepło. Pozwalają zachować dyskrecję w tym intymnym momencie.

Specjalnie zaprojektowane ubrania z rozcięciem
To już maksymalna wygoda dla mamy. Casualowe kroje i wygodne, delikatne materiały. Karmienie dziecka to najbardziej naturalna czynność każdej mamy ale nie każda z nas chce pokazywać wszystkim swoje ciało. Dlatego tego typu bluzki ułatwić mają mamie nie tylko w domu ale także w restauracji czy u znajomych. Z bluzkami do karmienia to jest proste:wystarczy ją lekko rozchylić bez konieczności całkowitego rozbierania się.

Sukienka / OTTAVIANO

Koszule
Możemy (o ile rozmiar ciągle się zgadza ;-)) korzystać ze swoich starych koszul, pożyczać od męża lub zakupić nowe. Jeśli decydujemy się na opcję nr 3 to warto wybrać koszule z elastycznego materiału, białe lub we wzory, na których nie będzie widać ewentualnych plam. Kilka rozpiętych guzików załatwia sprawę. Co ciekawe na rynku dostępne są nie tylko rozpinane bluzki ale również sukienki o koszulowym kroju.

Koszulowa sukienka /Risk Made in Warsaw

Dbajmy o siebie a tym samym o swój wygląd po ciąży i w trakcie karmienia piersią. Ułatwmy sobie życie wybierając stroje wygodne i z naturalnych materiałów a przy tym seksowne i kobiece. Bo szczęśliwa mama to zadowolone dziecko.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.