Wybieramy drapaki dla naszych kotów

Drapak dla kota i inne akcesoria dla kotów to podstawowe wyposażenie domu dla wszystkich tych, którzy mają lub chcą mieć futrzanego przyjaciela. Możemy wybierać spośród setek różnych rodzajów i modeli, które mają odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszego podopiecznego. Warto przyjrzeć się tym, które wykonane są z naturalnych materiałów – dziś przedstawiamy Wam drapaki dla kotów z tektury, które możecie znaleźć na Pakamera.pl

Misspaper / pakamera.pl

Wśród marek oferujących swoje produkty dla zwierzaków, warto wymienić polski brand Misspaper. Projektanci oferują produkty wykonane w nurcie designu ekologicznego, czyli z wysokiej jakości tektury. Każdy drapak dla kota wykonany jest z kilkudziesięciu warstw grubej tektury. Inne akcesoria dla kotów, takie jak domki czy sofy dla kotów, są również zabezpieczone naturalną sklejką.

Misspaper / pakamera.pl

Kolejną marką, na którą chcemy zwrócić Waszą uwagę, jest House of Cats. Każdy produkt marki łączy w sobie najwyższą jakość, wysublimowany design, wytrzymałość oraz funkcjonalność. Drapaki dla kotów produkowane od początku do końca w Polsce, czym wspierany jest rodzimy rynek. Akcesoria dla kotów powstały zarówno z myślą o zwierzakach, jak i z myślą o wnętrzach ich właścicieli. Flagowy produkt dla kotów marki House of Cats pełni funkcję zarówno kryjówki, drapaka, legowiska jak i miejsca do wyskoków oraz figli. Brand przykłada ogromną uwagę do procesu produkcji akcesoriów dla kotów. Tak samo, jak w przypadku marki Misspaper, tworzone są w sposób ekologiczny jako ekologiczny design.

House of Cats / pakamera.pl

W specjalnie dobranym procesie produkcji, najwyższej jakości warstwy tektury falistej, klejone są w sposób modułowy, dzięki czemu tworzą zbite, mocne segmenty, stanowiace o niezwykłej wytrzymałości produktu. Dzięki zastosowaniu w produkcji zaawansowanych maszyn oraz dbałości o detale powierzchnia drapaków dla kotów tworzy wyjątkową strukturę. Akcesoria dla kotów są idealnym połączenie formy, funkcji i konstrukcji. Mnogość grafik, wzorów i kompozycji, które można ze sobą łączyć w dowolny sposób, pozwoli stworzyć dla zwierzaka indywidualny kącik zabaw i odpoczynku. Projektanci marki tworzą akcesoria dla kotów, które idealnie wpasują się w każde wnętrze i będą mało inwazyjne.

House of Cats / pakamera.pl

Wybierając gadżety dla swojego pupila, pamiętajcie o tym, by kierować się przede wszystkim jego potrzebami oraz rozwiązaniami, które będą ekologiczne. Marki oferujące swoje produkty dla zwierząt na Pakamera.pl odpowiadają wszystkim wymaganiom konsumentów – kociaki są zrelaksowane, rozmruczane i niezwykle zadowolone.