Zaczarowany ogród na balkonie!

Kwitnąca wiosna przypomina nam o stworzeniu zaczarowanego ogrodu na balkonie lub w ogrodzie tuż obok domku. Bez względu na powierzchnię, którą można zagospodarować mamy dla was 5 rzeczy, które sprawią, że ogród lub niewielki balkon stanie się Waszym ulubiony miejscem na letnie wieczory przy książce i pysznym owocowym koktajlu.

Makrama FLOWER WALL / MAJAMI studio

Hit gorącego lata! Makrama
To lato nie może się obejść bez choćby niewielkiej Makramy, która ozdobi nie tylko wnętrze naszego botanicznego salonu lub sypialni. W tym sezonie makramy wieszany na balkonie i w ogrodzie tworząc niezwykły klimat popołudniowych pikników i wieczornych spotkań z przyjaciółmi pośród lampeczek oraz cudownej dekoracji z naturalnego bawełnianego sznurka. Zjawiskowa ściana makrama to dzieło Majami Studio.

Mia Home Passion

Lniany hamak fotel
Na jego punkcie oszalałby blogerki a zaraz potem tłumnie każdy pragnie powiesić go w swoim wnętrzu, na balkonie lub na tarasie w pachnącym wiosną ogrodzie. To nie tylko wygodne siedzisko w którym można spędzić cały weekend leżąc, śniąc, marząc i czytając. To świetny dodatek, który sprawi że wystrój na balkonie nabierze iście instagramowego klimatu. Hamaku szukajcie u marki Mia Home Passion.

Makrama Dekor

Plecione lampiony
Kiedy klasyczne lampki zagościły w naszym ogrodzi i na balkonie, czas pomyśleć o cudownych plecionych lampionach w stylu boho od marki Makrama Dekor! Ozdoba ogrodu zabierze nas w magiczny świat jak z bajki, a przedmiot wzbudzi pożądanie u każdego gościa który zawita do urządzonej letniej przestrzeni relaksu.

Zestaw poduszek / galeria poduszek

Wygodne kolorowe poduchy
Bez względu, czy czas spędzamy na niewielkim balkonie lub w przestronnym ogrodzie do idealnego wypoczynku przydadzą się wygodne oraz kolorowe poduchy od Galeria poduszek. Rozłożone na kocu podczas popołudniowego pikniku lub na wygodnych fotelach podczas wieczornego spotkania umilą czas oraz sprawią, że wnętrze zauroczy naszych gości klimatyczny wyglądem.

Lampa / Home Design

Wiklinowe kosze i lampy
To akcent, którego nie może zabraknąć! Są wszędzie i wszędzie pasują. Zaczynając od torebki, koszyczka z wikliny aż po wnętrze sypialni, kuchni oraz oczywiście balkonu i ogrodu. Kosze wypełnić można kwiatami, a lampy będą świetnym dodatkiem do bajkowego, klimatycznego ogrodu! Lampę znajdziecie u matki Home Design.

Wszystkie dodatki do ogrodu na balkonie znajdziecie w specjalnej selekcji na pakamera.pl. Czy Wasz ogród już jest gotowy na klimatyczne garden party?