Trendy jesień-zima 2017/18: Kosmos

Mało kto z nas nie marzył o galaktycznych podróżach. Kosmicznych przygodach na nieodkrytych jeszcze planetach czy złapaniu spadającej gwiazdki. Teraz jest to możliwe, przynajmniej jeśli chodzi pod względem mody. Trend kosmos to hit tego sezonu!

Kosmiczna moda to jeden z głównych obowiązujących trendów sezonu jesień-zima 2017/18. Miesza on w sobie futuryzm i mistycyzm, dzięki czemu jest czymś całkiem nowym i świeżym. W naszej prezentacji trendy jesień-zima 2017/18: Kosmos, podpowiadamy czego nie może zabraknąć w szafie na nowy sezon.

Sport to zdrowie, więc zaczynamy od maty do jogi z motywem galaktyki. Jest to produkt marki JOYINME, która w swojej ofercie ma dużo ciekawych wzorów i kolorów. Ćwiczenia na z takim gadżetem z pewnością będą jeszcze bardziej przyjemne. Warto też dodać, że mata do jogi to jeden z modniejszych akcesoriów każdego sportowca!

W naszym zestawie prezentującym trend kosmos, znajduję się dużo biżuterii. Mamy tu między innymi srebrne kolczyki z czarnymi podkładkami marki SAFFA Marta Szafraniec. Kolejne, złote tym razem, to dzieło KOPI. Ich nieregularny kształt przypomina nam nieco tworzenie się nowej galaktyki. W secie trendy jesień-zima 2017/18: Kosmos znalazły się również pierścionki z minerałów od BraziDruseJewelry, które wyglądają jak kamienie z kosmosu. Pierścionki z brokatem to dzieło marki Bajkoszycie, która oprócz biżuterii w swojej ofercie posiada również piękne, bajkowe pluszowe zabawki. Ostatnim pierścionkiem, jest wyglądająca jak planeta błyskotka Joccos Design.

Jeśli chodzi o inne akcesoria, pojawiły się tu również: nerka od marki Cherrish, srebrna torebka kopertówka MF Marta Feliks, galaktyczna kosmetyczka UMi nation oraz bardzo modny pasek z gwiazdkami od Bellera i case na telefon z kosmicznymi górami projektu MargaritaCases.

Jedyną częścią garderoby, są tu różowe spodenki z szarymi elementami, które swoim printem przypominają nowo odkrytą planetę. Pochodzą one z kolekcji marki Śmiejkowska.

Trend kosmos zagościł nie tylko w szafach ale również w domach! Talerz z bąbelkową strukturą wygląda jak gwieździste niebo, a w połączeniu z kubkami tworzą całkiem nową galaktykę. Zarówno talerz jak i kubki, pochodzą z oferty MLY Studio. Na ścianie wieszamy natomiast futurystyczne figury geometryczne od Kindforms.

FOTO: Rafał Jarzombkowski / Blisko Studio
PRODUKCJA: Pakamera.pl
OPRAWA GRAFICZNA: Karol Machnio / Pakamera.pl