Torba czy plecak? Pakujemy bagaż podręczny

Weekendowe wakacje to idealny moment na wyrwanie się z miasta i wypoczynek. Znaleźliście atrakcyjny lot za granicę? Pomyślcie o tym, jak spakować swój bagaż podręczny w niedużą torebkę. Co ma się w nim znaleźć? W co spakować najpotrzebniejsze rzeczy? Zdecyduj modne torebki, czy wygodne plecaki!

CARBO by OWEE / pakamera.pl

Tanie linie lotnicze często oferują bardzo atrakcyjne ceny biletów. To idealna okazja, żeby wybrać się na wakacje w ciekawe miejsce! Problem w tym, że często w cenie super taniego biletu jest jedynie uwzględniony bagaż podręczny. Trzeba obudzić w sobie mistrza gry w tetrisa i odpowiedzieć sobie na jedno ważne pytanie: Spakuję się w torbę czy plecak?

Wybierając torbę, skupiamy się nie tylko na jej wymiarach, ale również materiale, z jakiej jest wykonana i wygodzie noszenia. Warto zwrócić uwagę na produkty oferowane przez markę CARGO BY OWEE. Są nie tylko niezwykle pakowne, ale również wykonane z bardzo trwałego materiału. Możemy mieć pewność, że wytrzymają największy ciężar. Ich uchwyt jest bardzo wygodny i świetnie leży na ramieniu. W ten sposób nie straszne nam wędrówki z lotniska do miejsca zakwaterowania, czy też włóczęgi po mieście. W bagażu podręcznym spakowanym w torbę CARGO zmieszczą się ciuchy, kostium kąpielowy, klapki na plażę, aparat fotograficzny i przewodniki po magicznym miejscu, które będziemy eksplorować.

CARGO by OWEE / pakamera.pl

Dla tych, którzy wakacje będą spędzać bardziej aktywnie, polecamy wygodny plecak. Jak wybrać ten, który spełni wszystkie oczekiwania? Musi być wygodny, świetnie wyprofilowany, i mieć odpowiednio dużo miejsca na najpotrzebniejsze rzeczy.

Plecak idealny na podróż oferuje marka PANDAMITO. Produkt wykonany jest w całości z papieru (!) i podźwignie nawet 15 kg bagażu. Jest nie do zdarcia! Ma dobrze zaprojektowane „plecy”, dzięki którym nie obciąża się kręgosłupa. Plecak jest odpowiedni nawet na wycieczki w bardzo kapryśnym klimacie – jest w pełni wodoodporny. Wpakujemy do niego dokumenty, produkty higieny osobistej, kilka zmian ubrania i inne najpotrzebniejsze rzeczy.

PANDAMITO / pakamera.pl

Tylko od nas zależy, jaki sposób pakowania bagażu podręcznego wybierzemy na swoje wakacje. W zależności od tego, jakie są nasze oczekiwania, zarówno wygodna torba, jak i dobrze wybrany plecak świetnie zdadzą egzamin. Najważniejsze jest to, by kierować się naszą własną wygodą!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.