Najfajniejsze na świecie plecaki dla dziecka

Nie ważne ile Wasza pociecha ma lat – 2, 5 czy 8… Każde dziecko prędzej czy później będzie dążyło do samodzielności. A to właśnie chęć posiadania swojego własnego plecaka jest wyrazem tej indywidualności. Zobaczcie jakie propozycje dla maluchów mają polscy oraz zagraniczni projektanci na Pakamera.pl

Plecak / Lady Stump

„Leśni Przyjaciele” to projekt realizowany przez Lady Stump. Zobaczcie jak małe zwierzaki stają się wygodnymi plecakami dla małych dzieci. Pełnią funkcję nie tylko przechowywania małych skarbów ale są tez przytulanką i towarzyszem. Świetnie się sprawdzą w przedszkolu, w podróży czy na placu zabaw. Zmieszczą ulubioną maskotkę i drobną przekąskę.

Plecak / Hugger

Propozycje dla dzieci od 1 do 9 roku życia ma marka Hugger. Wysokiej jakości markowe plecaki dla dzieci brytyjskiej marki są bardzo lekkie, pojemne, wygodne, bardzo , solidne, a do tego ich design jest wesoły i pełen kolorów. Idealne na wycieczki, spacery, wakacje, do przedszkola i szkoły. Są bezpieczne dla dzieci, nie zawierają toksyn, spełniają Europejskie standardy bezpieczeństwa.

Bobołki – czyli ładnie ubrane tobołki to plecaki dla dzieciaków i rodziców z wyobraźnią, którzy cenią sobie też wygodę i funkcjonalność. Plecaczek przeznaczony jest dla dzieci w wieku wczesno-przedszkolnym. Uszyty jest z grubej bawełny oraz jeansu. Wewnątrz wyściełany materiałami bardziej odpornymi na zabrudzenia. Przemyślany design i uroczy wygląd.

Plecak / Bobołki

Plecak lub worek dla dziecka to sprawdzony sposób na zachęcanie go do samodzielności. Nawet jeśli maluch jest za mały, żeby nieść mały plecaczek na plecach, to będzie mógł tam spakować małe co nieco na spacer, ukochaną zabawkę, czy znalezione na spacerze „skarby”. Dzięki temu drobnemu gadżetowi mogą już uczyć się odpowiedzialności za własne rzeczy.