Strój galowy – Wracamy do szkoły!

Mimo trwających upalnych wakacji zaczynamy poszukiwania szkolnej stylizacji na 1 września. Klasyczna biała koszula i czarna spódnica czy może elegancka sukienka z białym kołnierzykiem? W czym najwygodniej przedszkolakowi lub pierwszoklasiście? Poszukiwania rozpoczęte!

Dziewczynka w sukience na szelki
Grzeczniejszej wersji pierwszoklasistki nie znajdziecie! Sukienka z szelkami w kolorze granatu plus biała elegancka bluzka idealnie sprawdzi się na rozpoczęcie roku szkolnego. Wygodna rozkloszowana spódnica nie będzie kolidować z radosnymi tańcami na sześć powrotu do szkoły. Sukienkę znajdziecie u marki Smock. DENIM DUNGAREES DRESS to klasyczny projekt sukienki na szelkach, inspirowany szkolnym uniformem. Sukienki w całości uszyte z dżinsu zaprezentują się pięknie z białą bluzką na eleganckie dni lub kolorowym t shirtem na letnie przygody.

Elegancka wersja dziewczynki w spodniach
Rozpoczęcie roku szkolnego nie zawsze oznacza klasyczną sukienkę czy spódnicę w damskim wykonaniu. Mile widziane są również wygodne spodnie z modną szeroką nogawką. Dla małych dam bardzo przywiązanych do spódnic mamy dobrą wiadomość szerokie spodnie bardzo przypominają długą, elegancką spódnice. Spodnie znajdziecie u marki Aqademia.

Drewniana muszka dla dżentelmena
Dla małych psotników mamy coś wyjątkowego co wyróżni ich podczas pierwszego dnia w szkole. Na chwilę zapomnimy o klasycznej jedwabnej muszce i sięgamy po drewnianą wersją męskiego dodatku do koszuli. Mucha świetnie zagra z białą koszulą, a do tego granatowe spodnie z szelkami. Co powiecie na taką stylizacje dla chłopca? Mucha dostępna u marki BeWooden Polska.

Suknia dla tej Pani!
Rozpoczęcie roku szkolnego nie obędzie się bez vintage stylizacji z wykorzystaniem sukienki w paski z pięknym okrągłym kołnierzykiem. Do kompletu wystarczy dobrać wygodne, skórzane pantofelki i białą kokardę we włosy. Stylizacja dla młodej damy gotowa! Sukienki szukajcie u marki Dominokids, a skórzane buciki dla dziewczynki i mamy znajdziecie u marki MIUMMASH.

Po więcej inspiracji zaglądajcie do specjalnej szkolnej selekcji Witaj Szkoło!