Naklejki ścienne – pomysł na zmiany we wnętrzu

Czasem chodzi za nami jakieś odświeżenie wnętrza. Nie mamy środków na zmianę kolorów ścian, nie chcemy wiercić dziur albo zwyczajnie chcemy zmiany na krótko. Wtedy idealnie sprawdzą się naklejki. Można je umieszczać zarówno na ścianach jak i meblach. Zobaczcie naszą nową markę Santhew, która ma świetne projekty.

Strefa pracy – minimalistyczne naklejki

Wybierając naklejki, które umieścimy na ścianie przy biurku pamiętajmy, by były one mało inwazyjne. Dzięki temu nie będą nas odciągały od prowadzonych działań. Tu świetnie sprawdzą się minimalny styl i kolory czerni i bieli. Ułożone obok siebie rytmicznie lub spontanicznie małe naklejki np. gwiazdki, krople, kropki czy strzałki nadadzą miejscu wyjątkowości.

Pokój dziecka – naklejki z humorem

Dzieciaki rosną bardzo szybko i równie szybko zmieniają się ich gusta i potrzeby. Dzięki naklejkom możemy zmieniać ich przestrzeń nawet kilka razy w roku. Jest to niewielki koszt, a przy tym możemy je zaangażować w wybór wzoru oraz późniejsze jego naklejanie. Dziecięce naklejki mają w sobie wiele humoru. Pobudzają wyobraźnię i kreatywność.

Kuchnia – naklejki ze smakiem

Wszystkie dobre imprezy zawsze kończą się w kuchni. Kuchnia to miejsce spotkań całej rodziny, kulinarnych uniesień i eksperymentów. Fajnie jeśli jej wygląd też jest ciekawy. Zabawne, kuchenne naklejki wprowadzą do niej energię.

Geometria – puść wodzę fantazji

Jeśli lubicie pokombinować z wzorami i macie smykałkę do myślenia przestrzennego to wybierzcie modny ostatnio hexagonalny wzór. Dzięki możliwości dowolnego układania kształtów naklejki hexa pasują do wielu różnych przestrzeni: sypialni, pokoju dziennego a nawet biura. Naklejki wykonane są z miękkiej czarnej folii, która jest łatwa w montażu, nie niszczy powierzchni, na której ją umieszczamy.