Jak urządzić pokój dziecka? 8 najlepszych polskich marek

Pokój dziecka to przestrzeń która ma zaspokoić jednocześnie pragnienia dzieci jaki i wysokie wymagania troskliwych rodziców. Urządzenie go i zakup odpowiednich mebli, plakatów, ilustracji może myć wyzwaniem. Wykonaliśmy dla Was przegląd mebli i dodatków od polskich marek i projektantów. Wyszukaliśmy te najładniejsze i najbardziej funkcjonalne dostępne na polskim rynku.

Little Nomad / pakamera.pl

Dziecko to najukochańsza osoba na świecie, urządzając jej pokój często kierowani chęcią stworzenia najbezpieczniejszej przestrzeni na świecie zapominamy zapytać przyszłego użytkownika pokoju o jego potrzeby i upodobania.

Po ostatnich latach zachwytu plastikiem drewniane klocki i meble ponownie wracają do kanonu podstawowego wyposażenia dziecięcego pokoju. Na nowo rozkochujemy się w drewnie. W jego zapachu i fakturze. Tęskno nam do natury. No właśnie. Natura. Wielu małych mieszkańców z betonowej dżungli nie ma zbyt dużego kontaktu z naturą. Co prawda leśne wzory w żaden sposób nie są w stanie zastąpić spaceru po lesie, ale może taka lekcja przyrody zainicjuje chęć spędzana czasy na świeżym powietrzu.

Zabawa drewnianymi klockami, tworzenie obszernych fortyfikacji rozwijanie wyobraźni poprzez dopasowywanie klocków w taki sposób, by utworzyć z nich zwierzęta gospodarstwa domowego.

Projekt DZIOOPLA / pakamera.pl

Zabawki marki Projekt Dzioopla powstają na bazie ekologicznych materiałów, w bardzo dużym stopniu są ręcznie doporacowywane. Zamiłowanie właścicieli marki do dobrego designu przekłada się na estetykę zabawek, których unikalność i nieszablonowość kształci w dziecku wrażliwość na kwestie wizualne.

Manufaktura MIŁO / pakamera.pl

Manufaktura MIŁO produkuje drewniane zabawki 100 % handmade. Jej klocki mają gładką miłą w dotyku powierzchnię i są malowane według autorskiego pomysłu.

WoodRepublic / pakamera.pl

WoodRepublic wyznaje zasadę, że każdy zasługuje na dobry design. Niezależnie od wieku.

(podpis pod zdjęciem) Filozofia marki NUKI zawarta jest w nazwie. Pod literą “N” kryje się NATURA. “U” jak UNIWERSALNA, “K” Jak KOCHAĆ i “I” jak INDYWIDUALNY.

Little Nomad / pakamera.pl

Little Nomad (marka od TIPI i cudownych wigwamów o której wspominaliśmy w tekście o DOMOWA KRYJÓWKA) w nowej kolekcji prezentuje stoliki i krzesełka dla najmłodszych. Gabaryty tych mebli sprawiają że dzieci czyją się przy nich dobrze i chętnie spędzają czas rysując czy budując klocki. Rodzice mogą być spokojni o rozwój dziecka i zdrowy kręgosłup.

Little Lights / pakamera.pl

Little Lights to drewniane lampy w oryginalnych kształtach, wykonywane całkowicie ręcznie. Czy jest kształt lampy o którym marzysz? Jeśli tak, Little Lights go dla Ciebie wykona.

FAMFARA / pakamera.pl

Meble FAMFARA wykonane są ze sklejki. Są oszczędne w formie i niezwykle funkcjonalne.

monamoon / pakamera.pl

Monamoon zadba o kolorowe sny. Ich pościele przenoszą do odległej dżungli i na rafę koralową. Uwielbiane są zarówno za przecudowe wzory jak i za wyrazistą kolorystykę.

Śledzimy upodobania klientów pakamera.pl. Przedmioty które Wam przedstawiamy podobają się dzieciom! Sprawdziliśmy osobiście! Dodatkowo spełniają super surowe wymagania rodziców. Wszystkie zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Z czego jesteśmy bardzo dumni.

 

 

1 Comment
  1. Przepiękne!!!! A polecicie jakieś marki farb dla alergików? Moja córka niestety jest alergiczką, a czytałam, że są różne specjalne farby…

Leave a Reply

Your email address will not be published.