Kubki z nadrukiem – ozdoba każdej kuchni

Kubek z nadrukiem jest jednym z najciekawszych gadżetów, które świetnie sprawdzają się nie tylko jako uniwersalne prezenty, ale przede wszystkim jako niebanalny dodatek do każdej kuchni. Poranna kawa smakuje wyśmienicie, kiedy zamiast jednolitej porcelany wybierzesz zabawny kubek z napisem.

Wybierając dla siebie lub bliskich kubek z nadrukiem, możemy puścić wodze swojej wyobraźni. Tylko od nas zależy, czy będziemy chcieli wybrać porcelanowy kubek z ukochanym cytatem, zabawnym napisem czy pięknym, ręcznie wykonanym rysunkiem.

Warto przyjrzeć się ofercie kubków z nadrukiem na platformie Pakamera.pl .Wśród polskich twórców nie brakuje również tych, którzy mają w swojej ofercie przepiękne porcelanowe kubki z ręcznie wykonanymi zdobieniami.

FORREST / pakamera.pl

Marka FOR.REST to jeden z wiodących brandów, jeśli chodzi o porcelanowe dodatki do kuchni z autorskimi nadrukami. Produkty FOR.REST są przeznaczone dla ludzi aktywnych, dla tych, którzy kochają obcowanie z naturą. W swojej ofercie mają zarówno kubki z napisami, jak i talerze, dzbanki, czy doniczki. Akcesoria marki są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą stworzyć spójną narrację w domowym zaciszu: kiedy zdecydujecie się na zakup jednego kubka z leśnym zwierzakiem, momentalnie będziecie chcieli mieć w swojej kuchni cały folwark!

KRYKIHOKI / pakamera.pl

KRYKIHOKI proponują maksimum przekazu w najbardziej minimalistycznej formie. Dosłownie kilka kropek na pękatej filiżance potrafi wywołać ogromny uśmiech na twarzy. Dewizą twórców marki są proste bazgroły a ceramice, które przedstawiają klasyczne symbole: uśmiechy, przymrużenie oka, słodkie misie czy serduszka. Każdy z kubków, miseczek czy dzbanków (bo te również znajdziecie w ofercie marki) można personalizować i dobierać do nich odpowiedni napis przeznaczony dla bliskiej nam osoby. Naszym zdaniem nie ma lepszego pomysłu na prezent niż kubek z piękną dedykacją lub hasłem, które będzie zrozumiałe tylko dla osoby obdarowanej i przywoła najpiękniejsze wspomnienia.

MIAMILU / pakamera.pl

Marka MIAMILU jest niekwestionowanym mistrzem wśród marek produkujących kubki z napisami. Zawsze z humorem i w fantastycznej oprawie graficznej. To właśnie w internetowym butiku MIAMILU znajdziecie kubek z nadrukiem „Czekolada jest warzywem”, a cytat: „Keep calm and miau” będzie idealnym prezentem nie tylko dla kocich mam, ale dla wszystkich, którzy są fanami zadziornego humoru. Marka proponuje również kubki z napisami przeznaczone jako prezent ślubny, który na pewno rozbawi zaprzyjaźnionych nowożeńców.