Ekologiczne kosmetyki do domu

Trend na bycie eko nadal trwa i bardzo się z tego cieszymy. Dzięki coraz większej świadomości zaczynamy zwracać uwagę jaki wpływ na środowisko mają używane przez nas detergenty. Przedstawimy Wam 5 topowych produktów do domu, które pomogą być eko i nie zagrażać domownikom jak i środowisku, na którą wszyscy mamy wpływ, wszystkie produkty znajdziesz na Pakamera Beauty.

KONSOLA LILLO Z LUSTERKIEM 65 CM JASNORÓŻOWA/ Ragaba

Mus, który łączy w sobie skuteczność sprzątania jak i bezpieczeństwo w trakcie jego używania, nie musisz już zakładać rękawiczek do sprzątania, ponieważ mus zawiera naturalne składniki, które nie podrażnią Twojej skóry. Absolutnie bezkonkurencyjny mus usunie brud z toalety, kafelek, fug, blatu, piekarnika, kuchenki a nawet garnków!

Fenomaenalny Mus Czyszczący/ Klareko

Kolejny produkt to płyn do płukania tkanin, który poprzez obłędne olejki zapachowe o zapachu słodkiej pomarańczy i lawendy, zapewnią przyjemny zapach przez cały dzień. Naturalne wybrane składniki, nie będą drażnić skóry, a tkaniny wyprane w płynie zapewnią przyjemne uczucie miękkości.

Milusie Tkaniny/ Klareko

Odświeżacz powietrza, to niezbędnik w domu, jednak ten oto produkt, który tak często używamy w domu, zawiera w sobie najwięcej szkodliwych substancji.  Buteleczka w sprayu od marki Klareko, wypełniają wyłącznie naturalne olejki eteryczne, mamy niewątpliwą możliwość doświadczania dobrodziejstw aromaterapii.

Pachnidło/ Klareko

Specjalista do spraw blasku – poradzi sobie z każdą szklaną powierzchnią,  a podczas nabłyszczania powierzchni gładkich nie zaszkodzi Twojemu zdrowiu.

Lśniące Szyby i Lustra/ Klareko

Uniwersalnik to fantastyczny spray, który stanie się prawą ręką codziennego sprzątania. Jego aromaterapeutyczny efekt stworzony wyłącznie z naturalnych olejków eterycznych sprawi, że podczas sprzątania nie trzeba będzie zatykać nosa, uwielbiamy produkty, które możemy używać bez szkodliwości dla naszego zdrowia. Z czym sobie poradzi uniwersalnik? Wyczyści blaty w kuchni i jadalni, nadasz połysk kafelkom oraz ujarzmisz wszędobylski kurz.

Uniwersalnik/ Klareko

Last but not least, oto specjalista do zadań specjalnych. Wszechstronny produkt do którego nie trzeba zakładać rękawiczek, nie martw się, nie podrażni Twojej skóry. Ten fenomenalny spray poradzi sobie z rdzą, pleśnią czy osadami, które niejednokrotnie pojawiają się w kuchni, do tego możesz nim umyć podłogi czy potraktować to cudeńko jako płyń do zmiękczania tkanin. Niezmiernie nas cieszy, że na polskim rynku pojawiają się produkty, które dbają nie tylko o najbliższych, ale także środowisko.

Do Zadań Specjalnych/ Klareko